Cosmoprof Bologna w dotychczasowej formule przełożone na marzec 2022

Kategoria: Aktualności Bliżej branży
1 min. czytania

 

„Po dokładnej analizie zdecydowaliśmy, że wydarzenie powróci do swoich zwykłych dat w marcu, bardziej odpowiadających potrzebom branży, którą Cosmoprof reprezentuje” – powiedział  Gianpiero Calzolari, Prezes Bolognafiere i dodał, że „jednak potrzeba wznowienia działań jest tak bardzo wyczuwalna  w branży, że zorganizowany zostanie  event w zupełnie nowym formacie, który sprowadzi  stakeholder’ów do Bolonii w dniach od 9 do 13 września w celu wzmocnienia przemysłu kosmetycznego ".

Na temat zapowiadanego jako innowacyjny eventu, mającego odbyć się we wrześniu  tego roku organizator przekaże więcej szczegółów w ciągu najbliższych dni, o czym oczywiście poinformujemy.

"Międzynarodowe wydarzenie kalibru Cosmoprof Worldwide Bologna, który w 2019 r. zgromadziło ponad 250 000 osób z 154 krajów, z czego 47% spoza Italii, ponad 3000 firm z 70 krajów ( 70% z nich było spoza Włoch) wymaga zapewnienia równowagi rozmaitych czynników – podkreślił  Enrico Zannini, dyrektor generalny  BolognaFiere Cosmoprof.

Wybierając tego typu rozwiązanie organizatorzy mieli na względzie bezpieczeństwo wszystkich uczestników targów, tak aby największe na świecie wydarzenie poświęcone światu beauty mogło odbyć się w sposób odpowiedzialny.  

W celu ułatwienia działalności biznesowej w wersji online odbędzie się  od 7 do 18 czerwca WeCosmoprof International. Po raz pierwszy firmy i goście wszystkich targów Cosmoprof  będą mogli współdziałać ze sobą i podzielić się swoimi programami na przyszłość.

Ewa Trzcińska