Dostęp na bieżąco do aktualnych wydarzeń w branży dzięki prenumeracie

Dlaczego prenumerata,
to dobre rozwiązanie?

Czasopismo będzie dostarczane do Twojej firmy cyklicznie

Zamawiając prenumeratę kwartalnika dla przemysłu farmaceutycznego, możesz liczyć na regularną dostawę czasopisma do Twojej firmy. Nie musisz martwić się o terminy zamówienia ani o to, czy otrzymasz najnowszy numer. Każde wydanie będzie czekać na Ciebie i Twoich pracowników w dogodnym miejscu.

Baza wiedzy, o której poszerzaniu nie musisz pamiętać

Prenumerata kwartalnika to nie tylko czasopismo, ale także baza wiedzy, która pomoże Ci rozwijać się w branży farmaceutycznej. Każdy numer zawiera aktualne informacje, analizy, porady i case study związane z rynkiem leków i suplementów. Dzięki prenumeracie nie musisz pamiętać o poszerzaniu swojej wiedzy – my zrobimy to za Ciebie.

Nieograniczony dostęp do treści zawsze i wzędzie

Korzystając z prenumeraty kwartalnika, masz nieograniczony dostęp do treści nie tylko w formie papierowej, ale także elektronicznej. Możesz czytać czasopismo na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie, kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek jesteś. Nie przegapisz żadnej istotnej informacji ani okazji do rozwoju.


Rodzaj prenumeraty

Wersja cyfrowa

rok (4 wydania) – 90 zł brutto
2 lata (8 wydań) – 130 zł brutto

Płatność tylko przelewem

Wersja drukowana

rok (4 wydania) – 150 zł brutto
2 lata (8 wydań) – 230 zł brutto

Płatność tylko przelewem

Pakiet druk+cyfrowa

rok (4 wydania) – 190 zł brutto
2 lata (8 wydań) – 310 zł brutto

+ dostęp do archiwum on-line

Płatność tylko przelewem


Opinie czytelników

„Kwartalnik Świat Przemysłu Farmaceutycznego to źródło cennych informacji i inspiracji dla mojej pracy jako kierownika projektów w firmie BioPharma. Czytam go regularnie i zawsze znajduję coś interesującego i przydatnego.”

Anna Kowalska,
kierownik projektów w BioPharma

„Doceniam fachowość i rzetelność artykułów w kwartalniku Świat Przemysłu Farmaceutycznego. To czasopismo pomaga mi być na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w branży farmaceutycznej.”

Piotr Nowak,
specjalista ds. jakości w Medix

„Kwartalnik Świat Przemysłu Farmaceutycznego to nie tylko magazyn o farmacji, ale także o ludziach i ich pasjach. Podoba mi się, że redakcja prezentuje ciekawe historie i wywiady z osobowościami z branży. To dodaje wartości i urozmaica lekturę.”

Ewa Szymańska,
dyrektor ds. marketingu w PharmaPol

„Jako analityk rynku farmaceutycznego, szukam wiarygodnych i aktualnych danych i analiz. Kwartalnik Świat Przemysłu Farmaceutycznego spełnia moje oczekiwania i dostarcza mi niezbędnych informacji do moich raportów i prezentacji.”

Tomasz Wójcik,
analityk rynku farmaceutycznego