Żegnamy Hanię Kurcińską –  pomysłodawczynię i założycielkę Hagi

Kategoria: Aktualności
2 min. czytania

Fot. Hanna Kurcińska, założycielka marki kosmetycznej Hagi / źródło: Linkedin Hagi

Otrzymaliśmy smutną wiadomość – w tym tygodniu odeszła Hanna Kurcińska, założycielki firmy Hagi Cosmetics.
Jako wydawnictwo mieliśmy zaszczyt współpracować z Panią Hanią i poznać ją osobiście. Była osobą niezwykle ciepłą i serdeczną. Pragniemy złożyć wyrazy współczucia rodzinie oraz współpracownikom Pani Hani.

„Z ogromnym żalem i bólem serca informujemy, że odeszła nasza ukochana Hania – pomysłodawczyni i założycielka Hagi. Nie udało jej się wygrać z chorobą i pozostawiła w żałobie swoje córki – Agatę i Gabrysię, syna Mateusza, męża Krzysztofa, całą rodzinę i przyjaciół oraz zespół Hagi, który opłakuje odejście wspaniałej, ciepłej, dobrej i mądrej osoby. To wielka strata i trudno nam pogodzić się ze zbyt wczesnym odejściem takiej pięknej duszy.

Powstanie Hagi, było ogromnym marzeniem Hani, która wierzyła całym sercem w dobroczynną moc płynącą z natury i chciała się tą mądrością i dobrem dzielić ze światem. To była misja Hani, która stała się także misją całej firmy. Dostarczać to co najlepsze, korzystając ze swojej wiedzy, pasji i radości tworzenia.

Hania miała niezwykłą wrażliwość i uważność na ludzi, wręcz promieniała dobrem i przyciągała do siebie osoby, które tak jak ona wierzyły w głęboki sens tego co tworzyła. Najpierw swoją pasją do tworzenia kosmetyków zaraziła córki, a potem wszystkie inne osoby, które chciały współtworzyć organizację opartą na wartościach, która chce dzielić się dobrem.

Miała umiejętność i wielką radość z rozwijania ludzi. Zawsze cieszyła się, gdy mogła pomagać w rozwoju. Jak opiekunka roślin – dba o glebę, nasłonecznienie i odżywienie, tak i Hania otaczała opieką innych jednocześnie robiąc dla nich miejsce na samodzielne działanie. Była naszym sercem, a jej uśmiech sprawiał, że codzienna praca stawała się przyjemnością. Sprawiała, że wierzyliśmy w to, że jesteśmy zaangażowani wokół czegoś większego, niż tylko produkcja kosmetyków.

Każde słowo wydaje się być zbyt małe i niewystarczające, by opisać tak mądrą i kochaną osobę. Bo Hania miała w sobie to coś, co trudno nazwać słowami. Takie uczucie, że przy niej jest ciepło, jak przy Mamie.

Dziękujemy Ci Haniu za Hagi. Dziękujemy za to, że byłaś tak DOBRYM człowiekiem i chciałaś się dzielić tym dobrem z nami.

Agata, Gabrysia i cały Zespół Hagi.”

Data pogrzebu: 14.05.2024
Msza Święta: o godz. 15:00  Wolska 140A, 01-258 Warszawa
Cmentarz: Wolski Prawosławny  Wolska 140A, 01-258 Warszawa

ZAMIAST KWIATÓW PROSIMY O WSPARCIE HOSPICJUM SIÓSTR FELICJANEK IM.BŁ.HANNY CHRZANOWSKIEJ
DATKI BĘDĄ ZBIERANE PRZED KOŚCIOŁEM ORAZ ONLINE https://hospicjumfelicjanek.pl/metody-wsparcia/