Zbigniew Inglot otrzymał nagrodę Entrepreneurial Excellence Award, przyznaną za przełomowe osiągnięcia w branży kosmetycznej.

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

Słynny Bal jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem dla Polonii amerykańskiej. Tradycyjnie wręczane są nagrody oraz wyróżnienia osobom zasłużonym Polonii oraz Polsce. Bal organizowany jest każdego roku, a tegorocznej edycji towarzyszyło 50-lecie Amerykańskiego Instytutu Kultury Polskiej, założonego przez Lady Blankę Rosenstiel, która do dzisiaj jest prezesem Instytutu.

Dr Zbigniew Inglot – ceniony fizyk i przedsiębiorca

Dr Zbigniew Inglot ma na swoim koncie liczne sukcesy naukowe. Ukończył studia doktoranckie na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Fizyki, gdzie przez lata pracował, kontynuując swoją karierę naukową. W 2000 roku dołączył do rodzinnej firmy. Obecnie obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu i z powodzeniem wspiera firmę w rozwoju międzynarodowym.

Entrepreneurial Excellence Award 2022

W trakcie tegorocznej edycji nagrodzeni w dziedzinie przedsiębiorczości zostali również Rafał Brzoska oraz Paweł Trochimiuk. Rafał Brzoska jest polskim przedsiębiorcą, założycielem i prezesem InPost. Nagrodę Entrepreneurial Excellence Award 2022 otrzymał za wybitne osiągnięcia w e-commerce i pomysłowość w rozwiązaniach biznesowych.

Paweł Trochimiuk jest prezesem i właścicielem agencji PR Partner of Promotion. W tegorocznej edycji został nagrodzony nagrodą Entrepreneurial Excellence Award 2022. To wyróżnienie za strategię PR, promowanie międzynarodowych marek, wdrażanie zmian społeczno-gospodarczych w Polsce.

Złoty medal za pozycję w czołówce przełomowych innowacji, które pomagają czynić świat inteligentniejszym, bezpieczniejszym i bardziej zrównoważonym otrzymał Darius Adamczyk.

Adamczyk jest amerykańskim biznesmenem, polskiego pochodzenia, prezesem oraz dyrektorem generalnym Honeywell.