Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego zainaugurował 2. edycję badania „Recyklaty tworzyw sztucznych w branży kosmetycznej – wyzwania, szanse i dobre praktyki”.

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

W drugiej edycji badania Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego chce zyskać wiedzę, jak ewoluuje sytuacja rynkowa i świadomość branży kosmetycznej oraz jakie nowe trudności identyfikują firmy.

W ankiecie pojawiają się więc pytania o użycie recyklatów do produkcji opakowań, jak i wykorzystywanie opakowań zawierających recyklaty.

Ponieważ dane z obu tur badania posłużą do przygotowania branżowego raportu, którego premiera planowana jest na jesień, ważne jest, aby zebrać jak największą liczbę wypełnionych ankiet.

W związku z tym gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiety.

Link do kwestionariusza: https://app.ankieteo.pl/s/badanie230720

Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 10 min. Wstępny termin zbierania odpowiedzi do 20 sierpnia br., ale może być wydłużony, jeśli będzie taka potrzeba.

Więcej szczegółów dotyczących tego, co można znaleźć w kwestionariuszu, znajdziecie Państwo na stronie internetowej: https://kosmetyczni.pl/pl/ankieta-recyklaty-tworzyw-sztucznych-w-branzy-kosmetycznej-.htm