Moc bakuchiolu, retinolu i retinalu. TRIPLE POWER of RETINOIDS z nagrodą za innowacyjność

Kategoria: Aktualności
3 min. czytania

Oparty na mocy retinoidów box zabiegowy od Empire Pharma, TRIPLE POWER OF RETINOIDS został wyróżniony, otrzymując tytuł: Innowacja 45 Kongresu i Targów LNE. – Innowacyjność TRIPLE POWER of RETINOIDS polega na możliwości przeprowadzenia trzech równoważnych procedur na trzy główne problemy skórne. Box zabiegowy bazuje na niepowtarzalnej synergii bakuchiolu, retinolu i retinalu o stężeniu 7 proc. Rozwiązanie spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony kosmetologów i właścicieli salonów, którzy doceniają bardzo skuteczną formułę zabiegową, odpowiednią także dla skór nieprzyzwyczajonych do retinolu mówi Agnieszka Kowalska, Medical Advisor, ekspert marki Peel Mission®, główny szkoleniowiec Empire Pharma. – Bakuchiol zwiększa biodostępność retinoidów, dzięki czemu działają intensywniej niż wskazywałoby ich stężenie, co pozwala uniknąć podrażnień skóry. Warto podkreślić, że box został skomponowany tak, by w zależności od wyboru produktu „Kroku 1” kosmetolog mógł poprowadzić terapię w trzech różnych kierunkach. To rozwiązanie spotyka się z dużą aprobatą ze strony specjalistów dodaje.

Dialog i innowacje

Eksperci Empire Pharma podkreślają, że innowacyjne rozwiązania proponowane przez Peel Mission®,  powstają na gruncie wieloletniego doświadczenia producenta na rynku profesjonalnym, a także dialogu z kosmetologami, którzy z biegiem lat stali się ambasadorami marki. – Od ponad dekady wsłuchujemy się uważnie w rynek profesjonalny, z którego pochodzimy jako firma i z którym pozostajemy w stałym, bliskim kontakcie. Chcę podkreślić, że Peel Mission® to nie tylko innowacje i produkcja spersonalizowanych komponentów zabiegowych oraz opieka okołozabiegowa, ale także rozbudowany system szkoleń oraz stały dialog z kosmetologami oraz właścicielami salonów, którzy współpracują z nami nieprzerwanie od ponad dekady mówi Daniel Jan Palonek, Prezes Empire Pharma. Dzięki takiej strategii możemy skutecznie wychodzić naprzeciw potrzebom kosmetologów i ich klientek. Przykładem efektywności tej współpracy jest właśnie powstanie TRIPLE POWER OF RETINOIDS, czyli boxu zabiegowego, który pozwala na dywersyfikację działania w zależności od efektów, jakie chce osiągnąć kosmetolog w danym zabiegu. Sukces innowacji bardzo nas cieszy i, oczywiście, motywuje. Naszym celem jako Empire Pharma jest zawsze to, by sięgać „o krok dalej”dodaje.

 

Peel Mission® TRIPLE POWER OF RETINOIDS

  • 1 PRODUKT – 3 ROZWIĄZANIA.
  • TRIPLE POWER of RETINOIDS to wyjątkowy, 6 etapowy box zabiegowy, bazujący na synergii bakuchiolu, retinolu i retinalu o stężeniu 7%.
  • Bakuchiol zwiększa biodostępność retinoidów, dzięki czemu działają intensywniej niż wskazywałoby ich stężenie, co pozwala uniknąć podrażnień skóry.
  • Idealny dla skór nieprzyzwyczajonych do retinolu.
  • Specjalnie skomponowana formuła umożliwia przeprowadzenie procedur, będących rozwiązaniem 3 głównych problemów skórnych:

1. Trądzik różowaty i pospolity

2. Przebarwienia

3. Starzenie skóry.

  • Box został tak skomponowany, by w zależności od wyboru produktu Kroku 1 móc poprowadzić terapię w 3 różnych kierunkach.

* * * 

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, którą tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości. Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwala na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta.

Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwalająca stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, skutecznie redukuje defekty skórne o różnym podłożu. Twórcy marki podkreślają systemiczne działanie produktów, dzięki któremu wspomagają one walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukują ich objawy. Produkty Peel Mission® mają płynną konsystencję, dzięki czemu nie tylko są bardziej wydajne, ale przede wszystkim ich wpływ na skórę jest zmaksymalizowany, co w rezultacie prowadzi do osiągnięcia spektakularnych efektów.

Peel Mission® to marka, która bierze pełną odpowiedzialność za spełnianie wymagań prawa polskiego, jak również sprawdzonych i powszechnie stosowanych światowych standardów (ISO, GMP). Mając na uwadze bezpieczeństwo Klientów i wysoką jakość produkcji, firma działa w oparciu o standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej (ang. Good Manufacturing Practice). Certyfikat GMP to gwarancja stosowania rygorystycznych wymagań jakościowych, zarówno w odniesieniu do procesu produkcji, jak i surowców, przy pełnej kontroli ich pochodzeniem.

Więcej informacji: https://peel-mission.pl/