Martyna Dziubek dołączyła do zespołu marki Yope, obejmując stanowisko head of marketing & NPD.

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

Źródło: Fotolia

Martyna Dziubek posiada ponad 11-letnie doświadczenie w pracy nad budowaniem biznesu marek beauty oraz tworzeniem nietuzinkowej komunikacji marketingowej. Dotychczas pracowała dla takich marek jak L’Oréal, Nivea, Garnier, czy The Body Shop. W ostatnich latach była odpowiedzialna za rozwój makijażowej marki NYX Professional Makeup zarówno w Polsce, jak i w Krajach Bałtyckich. Ponadto przez ostatni rok jako Head of CE Innovations rozwijała innowacyjne parasolowe projekty w ramach struktur L’Oréal CPD.

Prezeska Yope, Karolina Kuklińska-Kosowicz podkreśla: Martyna jest bardzo doświadczoną, przedsiębiorczą i energiczną marketerką pełną pasji. Prywatnie uwielbia markę Yope i chce, aby stała się ona marką numer 1 w sercach jak największej liczby konsumentów. Jestem przekonana, że wraz z przyjściem Martyny rozpoczynamy nowy, jeszcze lepszy i pełen sukcesów rozdział.

Przez ostatnie, ponad cztery lata na stanowisku dyrektora marketingu w firmie Yope zasiadał Andrzej Mytych, który wcześniej współpracował między innymi z Avon Cosmetics Polska.