Aerosol Service nie odpuszcza! ACTUO w gronie zwycięzców tegorocznego show w Paryżu

Kategoria: Aktualności Opakowania
1 min. czytania

– Po ubiegłorocznym sukcesie i nominacji Spray’n use z wielką nadzieją na nagrodę wystawiliśmy w konkursie ACTUO – jeden z wielu pomysłów Norberta Piotrowskiego (R&D Manager w Aerosol Service). I stało się! Otrzymaliśmy certyfikat dla najlepszego aerosolu do higieny osobistej. Cel osiągnęliśmy, a ACTUO wzbudziło ogromne zainteresowanie odwiedzających nasze stanowisko – mówi Damian Piotrowski, Prezes Firmy Aerosol Service.

Co to jest ACTUO?

ACTUO to aplikator aerozolowy do produktów aplikowanych na dłoń, mający zastosowanie w codziennym użytkowaniu produktów kosmetycznych oraz higieny osobistej. Pasuje on do prawie każdej wielkości pojemnika i może być stosowany do różnych produktów w postaci pianki, żelu czy kremu.

Dzięki ACTUO masz zawsze jedną rękę wolną!

ACTUO to pierwszy aplikator, który można obsługiwać tylko jedną ręką, zachowując stabilne utrzymanie aerozolu w pozycji pionowej. Brak konieczności chwytania pojemnika, zapewnia czystość nawet przy kosmetykach kolorowych takich jak pianki koloryzujące czy też bronzery do ciała. Aplikator ułatwia codzienne czynności higieniczne przy pielęgnacji dzieci i osób niepełnosprawnych. Ponadto minimalny kontakt dłoni z aplikatorem zapobiega ewentualnemu rozprzestrzenianiu się bakteriom i wirusom.

Aerosol Service – wiarygodny partner!

Aerosol Service ma w swojej ofercie szeroką gamę wyspecjalizowanych artykułów chemii gospodarczej i kosmetyków, która zaspokaja potrzeby konsumentów w zakresie pielęgnacji, higieny i czystości.

Firma kooperuje z liderami w branży, których produkty można znaleźć w największych sieciach handlowych Europy. Firma zlokalizowana jest w Charnowie k. Słupska w województwie pomorskim (www.aerosol.pl, www.actuo.pl, www.sprayanduse.com )