11. Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego 16-17 listopada 2021 w Hotelu ARCHE KRAKOWSKA w Warszawie.

Kongres jest corocznym wydarzeniem branżowym integrującym cały sektor kosmetyczny oraz firmy z otoczenia branży. To wyjątkowe i prestiżowe wydarzenie, organizowane przez Wydawnictwo Farmacom wydawcę kwartalnika ,,Świat Przemysłu Kosmetycznego" i organizatora Targów PCI Days. Honorowym Gospodarzem tegorocznej edycji Kongresu jest L'ORÉAL Warsaw Plant

Kongres jest corocznym wydarzeniem branżowym integrującym cały sektor kosmetyczny oraz firmy z otoczenia branży.  To wyjątkowe i prestiżowe wydarzenie, organizowane przez Wydawnictwo Farmacom wydawcę kwartalnika ,,Świat Przemysłu Kosmetycznego" i organizatora Targów PCI Days.

Uczestnikami Kongresu są zarówno producenci kosmetyków, jak i dostawcy surowców, opakowań, maszyn, urządzeń laboratoryjnych oraz rozwiązań stosowanych w przemyśle kosmetycznym.
Ponadto Kongres jest doskonałym miejscem dla wiodących dostawców na zaprezentowanie własnych rozwiązań dla branży kosmetycznej na stoiskach wystawienniczych.

Od 2012 roku Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego odbywa się w połączeniu z Kongresem Świata Przemysłu Farmaceutycznego. Dzięki takiemu połączeniu, wydarzenie jest doskonałą platformą integracji pomiędzy branżą kosmetyczną i farmaceutyczną,  natomiast dostawcy cenią je szczególnie za możliwość dotarcia do obu gałęzi przemysłu jednocześnie.

Wyjątkowa, biznesowa atmosfera, wysoce specjalistyczne seminaria prowadzone przez ekspertów z branży, a także możliwość wymiany doświadczeń i opinii to nieodzowne elementy wydarzenia.

 

SEMINARIA I WYKŁADY

Prelekcje poprowadzone będą przez ekspertów z branży kosmetycznej praktyków i mówców, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą na scenie kongresu. To doskonałe miejsce do poszerzenia wiedzy produktowej i poznania nowinek technologicznych, a także zapoznania się z aktualnymi i przyszłymi trendami.

 

WIODĄCY WYSTAWCY

Kongres stanowi płaszczyznę wymiany doświadczeń i ważnych informacji pomiędzy najlepszymi markami. Na stoiskach swoje produkty i usługi zaprezentują zarówno krajowi, jak i zagraniczni dostawcy, świadczących usługi dla branży kosmetycznej. Spotkanie jest gwarancją dostępu do firm posiadających w swojej ofercie atrakcyjne i nowatorskie produkty.

 

UROCZYSTA GALA

 Swobodna atmosfera to idealny sposób, który sprzyja integracji branży kosmetycznej i farmaceutycznej z dostawcami, wymianie kontaktów biznesowych oraz zacieśniania tych już istniejących.

 

WYCIECZKA TECHNICZNA

Ważnym punktem Kongresu jest wycieczka typu study tour po zakładzie produkcyjnym firmy z branży kosmetycznej. Wycieczka stanowi wartościowe źródło praktycznej wiedzy. W tym roku uczestnicy będą mieli możliwość odwiedzenia fabryki Honorowego Gospodarza - L'ORÉAL Warsaw Plant w Kaniach.

 

MIEJSCE KONFERENCJI:

Hotel ARCHE KRAKOWSKA

ul. Al. Krakowska 237, 02-180 Warszawa

     

 

ZGŁOSZENIA NA KONGRES:

Formularz zgłoszeniowy  i wszelkie informacje, dotyczące Kongresu dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: https://kongres-kosmetyczny.pl/

 

 

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

Wydarzenia branżowe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  https://wsiiz.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/