Katalog firm

Logo Reprograf SA

Reprograf SA

Adres firmy:

Wolska 88, Warszawa, Mazowieckie, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 22 539 40 00, fax +48 22 539 40 10

Adres e-mail:

lp.moc.fargorper@etirx

Opis działalności

Firma Reprograf S.A. jest w Polsce głównym Przedstawicielem amerykańskiej firmy X-Rite Pantone, która przez ponad 60 lat dostarcza rozwiązań w dziedzinie pomiaru barwy oraz amerykańskiej firmy GTI  światowego lidera w dziedzinie rozwiązań do wizualnej oceny barwy.

Połączenie przemyślanych rozwiązań, nowoczesnej technologii oraz wieloletniego doświadczenia pozwalają  nam na dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla wszystkich gałęzi przemysłu, dla których barwa jest kluczowym kryterium kontroli jakości produkcji.

Właśnie takie kompleksowe podejście powoduje, że jesteśmy obecni w wielu branżach produkcyjnych, takich jak: brażna kosmetyczna, motoryzacja, opakowania, tworzywa sztuczne, materiały budowlane, farby i lakiery, produkty spożywcze, substancje chemiczne i środki farmaceutyczne.

W celu sprostania coraz wyższym wymogom rynku w firmie Reprograf S.A. powstał dział Colour Solutions, który skupia specjalistów odpowiedzialnych za dobór właściwych rozwiązań dla danej aplikacji, wdrożenia oraz szkolenia użytkowników.  

Dla naszych urządzeń i aplikacji oferujemy  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także co bardzo ważne wsparcie techniczne w całym okresie użytkowania. Organizujemy profesjonalne szkolenia, seminaria i warsztaty, dla wszytkich, którzy chcą uporządkować i pogłębić swoją wiedzę na temat pomiaru i kontroli barwy.

Zobacz aktualne wydanie

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  https://wsiiz.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/