Croda Poland Sp. z o.o.

Adres firmy:

Wadowicka 6, Kraków, 30-415, Małopolskie, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 12 633 15 29

Strona www:

www.crodabeauty.com

Adres e-mail:

emailbiuro.poland@croda.com

Opis działalności:

Opis działalności:

Croda, od 1925 roku oferuje szeroki wybór specjalistycznych surowców chemicznych, angażując się w dostarczanie na rynek innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań, zgodnie hasłem przewodnim: Smart science to improve lives™.

Ważnym aspektem działalności firmy jest zapewnianie najwyższej jakości produktów przy jednoczesnym wspieraniu klientów w pracach związanych z recepturowaniem i formulacjami, w kwestiach regulacyjnych, a także w identyfikowaniu nowych trendów rynkowych.

W portfolio sektora Croda Personal Care znajdują się składniki aktywne, ekstrakty roślinne oraz surowce bazowe, dedykowane pielęgnacji twarzy i ciała, ochronie przeciwsłonecznej, pielęgnacji włosów, kosmetyce kolorowej oraz higienie osobistej. Firmę tworzy globalna sieć zakładów produkcyjnych, działów rozwojowych oraz biur operacyjnych odpowiedzialnych za sprzedaż, marketing i obsługę klienta.

Croda, od wielu lat angażuje się w działalność na rzecz zrównoważonego rozwoju, nie tylko wdrażając ekologię w wewnętrzne procesy i łańcuchy dostaw, ale także wspierając w tym swoich partnerów oraz klientów.

Oferta:

Informacje na temat oferowanych produktów* dostępne są na stronie internetowej www.crodabeauty.com

*Część informacji, w tym wyszukiwarka przykładowych formulacji, kalkulator SPF, materiały marketingowe czy dokumentacja, dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Zespół Croda zachęca do rejestracji lub bezpośredniego kontaktu (emailbiuro.poland@croda.com) w celu uzyskania pełnego dostępu do bazy informacyjnej.