So!flow by Vis Plantis wchodzi do kin – marka rusza z nową kampanią

Kategoria: Nowości kosmetyczne
1 min. czytania

Fot: materiał prasowy

W kinach wystartowała nowa kampania kinowa marki so!flow by VisPlantis. Spot promujący serię kosmetyków do wszystkich porowatości włosów będzie wyświetlany w 280 kinach studyjnych KinAds Media w całej Polsce.

Celem kampanii jest promocja trzech linii marki so!flow:

  • do włosów niskoporowatych
  • do włosów średnioporowatych
  • do włosów wysokoporowatych.

Marka stawia na edukację w kwestii porowatości włosów i zaznacza, że piękny i zdrowy wygląd włosów to zasługa odpowiedniej pielęgnacji. Aby właściwie dopasować kosmetyki do włosów, trzeba wiedzieć jaki jest ich typ, dlatego na stronie Test na porowatość włosów – so!flow (soflow.pl) można wykonać prosty test, który da odpowiedź na pytanie o porowatość włosów.

Kampania kinowa potrwa do połowy czerwca. Zapraszamy do kin, ponieważ na końcu spotu czeka na widzów niespodzianka od so!flow.

***

so!flow to linia kosmetyków wyróżniająca się innowacyjnym podejściem opartym na naturalnych recepturach. Dążąc do dostarczenia kompleksowej pielęgnacji dla różnych typów włosów, so!flow oferuje produkty, które nie tylko odżywiają i wzmacniają włosy, ale także przynoszą im piękno i zdrowie. Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć naukowych i składników pochodzenia roślinnego, so!flow staje się wyborem numer jeden dla osób poszukujących efektywnych i naturalnych produktów do pielęgnacji włosów.

Dodatkowe informacje

Źródło: materiał prasowy