SHECELL dermatologic Kobiecą Marką Roku 2020

Kategoria: Aktualności Bliżej branży
1 min. czytania

Projekt Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl jest wyrazem uznania za wysiłek firmy, wkładany w dostosowanie produktu do najwyższych standardów. Projekt jest wspierany i rekomendowany przez Ambasadorów należących do Kapituły plebiscytu.

W tym roku tytuł Kobiecej Marki Roku otrzymała linia dermokosmetyków SHECELL dermatologic, której producentem jest PF LEK-AM.

Logo Kobieca Marka Roku to doskonałe narzędzie marketingowe używane w reklamach telewizyjnych, spotach radiowych, publikacjach prasowych, na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych Laureata, nośnikach reklamy zewnętrznej, na opakowaniach produktów, w materiałach reklamowych i promocyjnych (foldery, ulotki, katalogi) jako element brandingu punktu usługowego i wielu innych.

(Źródło: Kobieca Marka Roku)

W skład Kapituły plebiscytu powoływani są eksperci, artyści i autorytety świata biznesu, show-biznesu i mediów. Kapituła dokonuje oceny zgłoszeń i nominuje Laureatów projektu do tytułu Woman Star.

Jurorkami od początku są: Kamila Szczawińska, supermodelka, blogerka i autorka książki o gotowaniu. Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka i prezenterka,  Daria Ładocha, pracujaca w TVN miłośniczka zdrowego żywienia, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, Edyta Herbuś – tancerka, aktorka, choreografka.

 

O LEK-AM

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku. Obecnie firma zatrudnia ponad 440 osób, a liczba ta sukcesywnie się zwiększa wraz z rozbudową poszczególnych działów firmy. Produkcja preparatów firmy zlokalizowana jest w Zakroczymiu pod Warszawą. Zaplecze produkcyjne stanowią nowoczesny zakład produkcji farmaceutycznej i laboratorium wyposażone w sprzęt najwyższej jakości.

 

Źródło: LEK-AM