„Rola komórek macierzystych we współczesnej medycynie i kosmetologii” – nowa książka autorstwa Claudii Musiał

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

Publikacja „Rola komórek macierzystych we współczesnej medycynie estetycznej i kosmetologii” została przygotowana przez Claudię Musiał, wykładowczynię Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.

Monografia prezentuje aktualny stan wiedzy w zakresie zastosowania komórek macierzystych i można w niej znaleźć informacje dotyczące m.in.:

  • biologii komórek macierzystych oraz ich zastosowania w medycynie, kosmetologii, trychologii, medycynie estetycznej,
  • komórek macierzystych pochodzenia zwierzęcego w zabiegach estetycznych, czynników wzrostu, egzosomów,
  • a także wpływu diety na komórki macierzyste w nurcie holistycznym.

Dzięki lekturze tej pozycji Czytelnik będzie mógł zapoznać się z przeglądem najważniejszych doniesień naukowych i klinicznych w zakresie zastosowania komórek macierzystych w duchu medycyny translacyjnej.

Autorka wskazuje na niezwykłe zdolności regeneracyjne oraz potencjał terapeutyczny komórek macierzystych i przedstawia także przyszłe kierunki rozwoju w koncepcji biotech beauty.

Kompleksowe ujęcie tematu oraz zawarte w niej cenne wskazówki sprawia, że książka „Rola komórek macierzystych we współczesnej medycynie estetycznej i kosmetologii” jest skierowana zarówno do studentów, jak i profesjonalistów, którzy wykorzystują lub chcieliby wykorzystywać w swoich zabiegach autologiczne komórki macierzyste, czy ekstrakty z komórek macierzystych pochodzenia naturalnego.

Zapisując się na listę osób zainteresowanych premierą książki można odebrać prezenty – przedpremierowy fragment oraz kod rabatowy na zakupy w księgarni pzwl.pl.

Zapraszamy na: https://bit.ly/3j4nOW4