Polskie firmy z sukcesem podbijają zagraniczne rynki, czego doskonałym przykładem jest firma Inglot, która otwiera swój kolejny sklep w Indiach.

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

Pierwszy sklep Inglot w Bengaluru

Od 2008 roku produkty polskiej marki Inglot dostępne są w Indiach. Pierwsze sklepy firmowe zostały otwarte między innymi w New Delhi, Mumbaju, Channai. Ponadto kosmetyki sprzedawane są za pośrednictwem indyjskich serwisów internetowych. Tym razem Inglot pojawi się w Bengaluru, o czym poinformował indyjski franczyzobiorca – Apparel Group India „Z dumą ogłaszamy otwarcie najnowszego sklepu Inglot w Forum Falcon Mall, co czyni go pierwszym sklepem w Bengaluru”.

Zagraniczny rozwój Inglot

Na przestrzeni ostatnich lat sklepy sygnowane polską marką Inglot pojawiły się w wielu zagranicznych miastach. Przełomowe otwarcie pierwszego franczyzowego salonu w Kanadzie nastąpiło w 2006 roku. Od tego czasu kosmetyki Inglot zaczęły być coraz bardziej zauważalne na światowych rynkach. Sklep z logo polskiego producenta można znaleźć między innymi w Nowym Jorku na Times Square. Większość zagranicznych sklepów z logo Inglot funkcjonuje na zasadzie franczyzy, jednak firma posiada też swoje własne sklepy oraz zagraniczne spółki.

https://www.linkedin.com/posts/apparelgroupgindia_apparelgroup-exceedingexpectationseveryday-activity-7092079273842212864-VCS1?utm_source=share&utm_medium=member_desktop