Polska marka kosmetyczna Alkmie rośnie w siłę. Od teraz dostępna w Super-Pharm

Kategoria: Aktualności
2 min. czytania

Alkmie to polska marka kosmetyczna łącząca w swoich produktach moc natury z innowacyjnymi formulacjami. Kosmetyki z portfolio tego brandu charakteryzują się najwyższą jakością i unikalnymi składnikami w wysokich stężeniach. W swojej ofercie Alkmie posiada szeroką gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Bestseller marki – serum z potrójną witaminą C „WAKE-UP SHOT!” – szybko skradł serca klientów i wciąż jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów na rynku.

Od niedawna między innymi ten kultowy kosmetyk od Alkmie jest dostępny w drogerii internetowej Super-Pharm. To nie tylko ważne biznesowo działanie, poprzez które polska marka jeszcze bardziej otwiera się dla konsumentów, ale też potwierdzenie strategii Super-Pharm. Sieć drogerii udowadnia tym samym, że bardzo mocno stawia na rozwój w strefie e-commerce oraz szeroką obecność najlepszych, polskich naturalnych marek.

– Niezmiernie cieszy nas, że kosmetyki Alkmie dołączyły do grona produktów dostępnych w sieci Super-Pharm. Wiemy, jak starannie wyselekcjonowane kosmetyki znajdują się w tych drogeriach – można tam znaleźć polskie marki o ugruntowanej pozycji na rynku, które, charakteryzują naturalne, skuteczne formuły. Alkmie również wpisuje się w wiodący trend clean beauty, bazując na roślinnych ekstraktach o przebadanej skuteczności i surowcach ze zrównoważonych upraw. Formuły są odpowiednie dla wegan i wegetarian, a marka posiada certyfikat Cruelty-free. To czyni nas idealnym partnerem dla Super-Pharm, dlatego tak dumni i szczęśliwi jesteśmy z nawiązania tej współpracy mówi Paulina Kulikowska, Managing Director Alkemie Group.

Dołączając Super-Pharm do swojej sieci dystrybucji, Alkmie osiągnęło widoczność we wszystkich największych drogeriach internetowych w Polsce. Marka planuje zwiększyć dostępność także w kanałach offline, by dać jak największej liczbie osób możliwość zakupu najwyższej jakości kosmetyków do pielęgnacji.