Pan Grzegorz Glapa wiceprezesem Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

Z radością informuję, że 7 grudnia br., podczas wspólnego posiedzenia zarządu i rady nadzorczej Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego w głosowaniu do składu zarządu naszej organizacji, na stanowisko wiceprezesa został przyjęty Pan Grzegorz Glapa, Wiceprezes ds. Operacji Globalnych i Wiceprezes Cetes Cosmetics.

Kończący się rok obfituje w zmiany, które znajdują odzwierciedlenie także w strukturze władz Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Po wielu latach owocnej pracy dla naszego sektora Joanna Popławska, moja poprzedniczka na stanowisku prezesa, ustępuje ze swojej funkcji. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za przewodzenie Kosmetycznym przez dwie kadencje i reprezentowanie przedsiębiorców w wielu kluczowych momentach. Jestem pewna, że zastępujący ją od dziś Grzegorz Glapa, dzięki doświadczeniu zdobywanemu w Polsce i Europie, wspaniale uzupełni kompetencje pozostałych członków zarządu i rady, co naszej organizacji pozwoli działać jeszcze efektywniej – skomentowała Wanda Stypułkowska, prezes Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego.

Grzegorz Glapa nadzoruje obecnie wszystkie globalne operacje w pięciu fabrykach Cetes (Polska, Indie i Chiny), a także koordynuje działania zarządu Cetes. Do firmy dołączył w 1995 r. Od 2000 r. pełni funkcje kierownicze. 1 maja 2006 r. objął stanowisko Dyrektora Naczelnego Cetes Cosmetics Poland, a 16 lat później, tj. 1 września 2022 r. został oddelegowany do Luksemburga, gdzie mieści się główna siedziba Cetes Cosmetics AG. Grzegorz Glapa to absolwent Politechniki Warszawskiej. Prywatnie jego odskocznią od pracy jest miłość do rodziny, żeglarstwa, brydża i podróży. We władzach Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zastąpi on Joannę Popławską – wieloletnią prezes i obecną wiceprezes organizacji.