KENDALL JENNER nową globalną ambasadorką L’ORÉAL PARIS

Kategoria: Aktualności
3 min. czytania

Kendall to silna, odnosząca sukcesy i utalentowana młoda kobieta, która nieustannie fascynuje. Jest znaną postacią w branży mody, przedsiębiorczynią i ikoną mediów. Kendall Jenner stała się inspiracją i wzorem do naśladowania dla swojego pokolenia.

— L’Oréal Paris jest zaszczycony ogłoszeniem współpracy z jedną z najbardziej wpływowych kobiet na świecie — mówi Delphine Viguier-Hovasse, Global Brand President w L’Oréal Paris. — To kolejny etap naszej misji do inspirowania każdej kobiety. W innych czasach Kendall Jenner mogłaby odnieść równie wielki sukces, ale jej wartości, wybory i wizerunek mogłyby być jej odgórnie narzucone. W dzisiejszych czasach nikt nie tworzy obrazu Kendall Jenner oprócz niej samej. Jest ona uosobieniem wszystkiego, za czym stoi Gen-Z, kreując swój wizerunek, z dumą kształtując swoją samoocenę i inspirując innych do tego samego — dodaje.

Kendall Jenner dołącza do grupy amabsadorek L’Oréal Paris, aby zostać twarzą kampanii kosmetyków do makijażu marki, począwszy od września 2023 roku.

— Jestem zaszczycona, że mogę być częścią grupy silnych, wpływowych kobiet i mogę Aktualnościeć kultowe słowa: „Jestem tego warta” — mówi Kendall Jenner. — Dołączenie do rodziny L’Oréal Paris i możliwość reprezentowania wszystkiego, za czym stoi marka, jest dla mnie niezwykle ważne i stanowi dopełnienie moich wartości — podkreśla.

Poznaj Kendall Jenner

Kendall Jenner urodziła się w Los Angeles w 1995 roku. Od 2007 roku, wraz ze swoimi siostrami, dorastała, mając za swoją publiczność cały świat. Rozpoczęła karierę modelki w wieku 13 lat, a do 22 roku życia zdążyła już odnieść pasmo sukcesów, m.in. prezentując kreacje największych domów mody i współpracując z najpotężniejszymi markami na świecie.

Symbol siostrzanej solidarności

Będąc częścią rodziny prowadzonej przez silną kobietę, która wytyczyła nową ścieżkę i zdefiniowała na nowo znaczenie słowa sukces, Kendall Jenner jest przykładem solidarności i siostrzeństwa. Z dala od kamer, każdy członek jej rodziny wykuwał swoją drogę, ale jednocześnie wspierał innych w ich własnych dążeniach. Każdy kontroluje swój wizerunek oraz przeznaczenie, tworząc wiele niezwykłych historii. Jednocześnie pokazując, jak kobiety mogą pomagać sobie i wzmacniać się nawzajem.

Strażniczka swojego wizerunku

Z 350 milionami obserwujących w mediach społecznościowych, Kendall Jenner ma swoją własną globalną platformę medialną. Ona sama jest jej redaktorką naczelną. Mając pełną kontrolę nad tym czym dzieli się ze światem, inspiruje kobiety do bycia sobą i dzielenia się swoim życiem na swoich warunkach.

Kobieta wartości

Realizując to, co dla wielu osób jest poza ich najśmielszymi marzeniami, Kendall Jenner stała się ikoną. Na przestrzeni lat supermodelka wykorzystała swoją potężną pozycję i możliwości, aby otwarcie mówić o problemach ze zdrowiem psychicznym i lękiem. Jej szczerość pomogła otworzyć się na rozmowę milionom młodych kobiet i dziewcząt na całym świecie, które ją podziwiają. Sama świadomość, że Kendall Jenner również boryka się z niepewnością, pozwala dziewczynom otworzyć się na swoje problemy i tworzyć sieci wsparcia na drodze do budowania poczucia własnej wartości.

 

Jesteś częścią nowej generacji bizneswoman, modelki, przedsiębiorczyni, która decyduje o swoim wizerunku. Co Cię napędza do dalszego działania?

KJ: Decydowanie o moim wizerunku to wielkie błogosławieństwo. Mam ogromną frajdę, szczególnie w ostatnich dwóch latach od uruchomienia mojej własnej marki. Czuję, że coraz bardziej dojrzewam jako kobieta. Czerpię pewność z poczucia swojej wartości. I ciężko pracuję na to, na co jestem pewna, że zasługuję.

 

Jakie są twoje ulubione produkty L’Oréal Paris?

KJ: Jest ich zbyt wiele, żeby je wymienić! Pamiętam szampon dla dzieci, który marka produkowała, gdy dorastałam, miałam niemal wszystkie jego zapachy! Muszę powiedzieć, że uwielbiam makijaż L’Oréal Paris, szczególnie podkłady. Myślę, że moim ulubionym jest Infallible Freshwear. Najbardziej lubię w nim to, że to kosmetyk, który pasuje do mojej skóry, i o który nie muszę się martwić — mogę po prostu stawić czoła codziennym wyzwaniom, wiedząc, że wytrzyma wszystko.