Finał konkursu EY Przedsiębiorca Roku

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

Co prawda zwycięzców poznamy dopiero w marcu na wielkiej gali w Monte Carlo, ale już dziś wiadomo, że o tytuł najlepszego przedsiębiorcy powalczą Urszula Ośmiałowska i Anna Bieluń – założycielki marki Ministerstwo Dobrego Mydła. Pomimo faktu, iż firma jest młoda, to rozwój jej jest bardzo dynamiczny, a koncepcja na dalsze lata bardzo spójna i dokładnie przemyślana. Dziewczyny zmierzą się z najlepszymi finalistami z ponad 60 – ciu krajów świata w kategorii „Nowy Biznes”.

Marek Jarocki, audytor konkursu EY Przedsiębiorca Roku tak mówi o tegorocznym finale: „Tegoroczna edycja konkursu przyniosła obfitość mocnych kandydatur do nagrody. Co szczególne, widzimy liczną reprezentację przedsiębiorców, którzy swoją aktywność biznesową, a czasem nawet całe życie, poświęcili zagadnieniom związanym ze zdrowiem, propagowaniem aktywnego stylu życia i poprawą jego jakości. Jest to znak najnowszych czasów, choć dynamiczny rozwój tego segmentu rynku obserwowany był jeszcze przed wybuchem pandemii. Tegoroczni finaliści reprezentują rożne branże, mają też różne doświadczenia”.

Ministerstwo Dobrego Mydła to niewielka rodzinna manufaktura, oferująca ręcznie wyrabiane mydła oraz kosmetyki. Tajnikiem sukcesu są przede wszystkim wysokiej jakości surowce sprowadzane z całego świata.

„Dobre surowce, dobre rzemiosło i ciężka praca – to nasz tajny plan na sukces” – mówią o sobie dziewczyny.