Delia Cosmetics i Cameleo partnerami wyborów Miss Polonia 2020/2021

Kategoria: Aktualności
2 min. czytania

Jak każdego roku zespół profesjonalistów Delia Cosmetics i Cameleo zadbał o piękny wygląd kandydatek biorących udział w najbardziej popularnym i prestiżowym konkursie piękności w Polsce. W finałowej 42.edycji konkursu koronę Miss Polonia 2020 odebrała Natalia Gryglewska, a tytuł I Wicemiss Polonia 2020 otrzymała Klaudia Wonatowska, wytypowana również przez markę jako Miss Delia Cosmetics.

Oficjalnym partnerem konkursu Miss Polonia była polska firma Delia Cosmetics. Tradycyjnie podczas tego prestiżowego wydarzenia profesjonalni styliści fryzur marki Cameleo i makijażu Delia Cosmetics zadbali  o wygląd kandydatek do tytułu najpiękniejszej Polki. Makijaże i fryzury, tworzone w oparciu o produkty marek, uzupełniały look finalistek i prezentowane na wybiegu kolekcje.

Jak podkreśla Renata Ciszewska-Kłosińska, Dyrektor Marketingu w Delia Cosmetics, dla marki przygotowanie i stylizacja najpiękniejszych Polek to wyróżnienie i powód do dumy:

Nasze dziewczyny są nie tylko piękne  i mądre. Inspirują i motywują innych do działania, idealnie na obecne czasy.

Delia od zawsze wspiera kobiety  w przekonaniu, że każda z nich jest wyjątkowa, a ich piękno płynie z naturalności i autentyczności.  To stanowisko marki referuje do hasła przewodniego realizowanej przez Delię strategii „AutenTYcznie Piękna”  i znajduje oparcie w założeniach plebiscytu Miss Polonia. Tytuł Miss Polonia 2020 przyznany został 22-letniej Natalii Gryglewskiej. Laureatka konkursu wraz z I Wicemiss Polonia, wybraną jednocześnie na Miss Delia Cosmetics 2020 – 23-letnią Klaudią Wonatowską, otrzymały voucher na roczny zapas kosmetyków Delia Cosmetics i Cameleo. Galę finałową poprowadzili Conrado Moreno i Karolina Bielawska, laureatka plebiscytu z 2019 r. Podczas finału na scenie wystąpiły gwiazdy muzyki – Alicja Szemplińska, Marcin Sójka oraz Krystian Ochman.