WATS Producent Aerozoli, Produent Kosmetyków, Private Label, B2B

Adres firmy:

Obrzeżna Płn 15 C, Mysłowice, 41-400, Dolnośląskie, PL

Telefon/Fax:

tel. 601313515
tel. 601313515
fax WATS Sp z o.o.

Strona www:

www.aerozol.pl

Adres e-mail:

ekorepta@wats.pl

Opis działalności:

Producent aerozoli, kosmetyków i chemii gospodarczej oraz produktów farmaceutycznych, weterynaryjnych pod marką własną klienta -PRIVAT LABEL, WHITE LABEL

WATS PRODUCENT KOSMETYKÓW

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji aerozoli oraz szserokiej gamy wyrobów chemicznych i kosmetycznych stawia WATS w gronie liderów i jednych z najbardziej doświadczonych producentów branży chemiczno-kosmetycznej w Europie.

WATS to nie tylko produkcja aerozolowa. To także usługi w zakresie napełniania wód toaletowych, preparatów płynnych w atomizerze, kremów, maści, emulsji, szamponów, odżywek do włosów, pianek różnego typu, sprayów z użyciem różnorodnych nośników gazowych etc.

Współpraca z Wats to gwarancja jakości, terminowości dostaw i elastyczności a ciągłe inwestycje w wydajną i bezpieczną produkcję są w firmie WATS priorytetem.

To co wyróżnia WATS spośród innych firm branży Privat Label to zespół specjalistów, którego wiedza pozostaje do dyspozycji klienta oraz elastyczność na każdym etapie procesu produkcyjnego. Od samego pomysłu, poprzez precyzyjne opracowanie receptur i dobór opakowań aż po samą produkcję i wielkość wytwarzanych serii.

Obecnie WATS zatrudnia ponad 120 pracowników zatrudnionych w 6 działach firmy, odnotowując stały wzrost produkcji, na poziomie 16 % rok do roku.

W 2022 roku uruchomiony zostanie nowy zakład produkcyjny z kolejnymi nowymi w pełni automatycznymi liniami aerozolowymi.