Scandia Cosmetics SA

Adres firmy:

Grabska 23, Niepołomice, 32-005, Dolnośląskie, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 12 281 13 20

Strona www:

www.scandiacosmetics.pl

Adres e-mail:

create@scandiacosmetics.pl

Opis działalności:

Scandia Cosmetics SA – 30 lat doświadczenia w produkcji kosmetyków.

Firma Scandia Cosmetics SA to polska marka, obecna na rynku kosmetycznym od 1983 roku. Długoletnie doświadczenie w branży kosmetycznej oraz obserwacja zmieniających się trendów sprawiła, że nasza firma wyspecjalizowała się w produkcji najwyższej jakości kosmetyków naturalnych. Śmiało możemy stwierdzić, że łączymy w sobie najnowsze zdobycze kosmetologii, innowacyjność, wysoką jakość produkcji oraz rozmiłowanie w naturze.

Zafascynowanie bogactwem przyrody przekłada się wprost na coraz to nowe linie, wytwarzane według naszych własnych oryginalnych receptur i pomysłów, opierając się na obserwacji rynku i nowościach biotechnologicznych.

Ofertę handlową firmy stanowią wszechstronnie przebadane, najwyższej jakości produkty, neutralne ekologicznie, nie testowane na zwierzętach, nie zawierające konserwantów, silikonów, parabenów oraz substancji modyfikowanych genetycznie, czego dowodem są w pełni zadowoleni klienci oraz kontrahenci.

Przywiązujemy duża wagę do jakości i estetyki naszych wyrobów. Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami surowców, zapachów, ekstraktów, ziół. Do produkcji kosmetyków używamy wyłącznie surowców naturalnych, certyfikowanych, najwyższej jakości.

Idziemy z duchem czasu,w związku z tym nasze kosmetyki w większości nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu idealnie nadają się dla wegan.

Stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, by móc spełnić oczekiwania kolejnych grup odbiorców.

Naszym celem jest dbałość o naturę i jej piękno, dlatego stale udoskonalamy naszą produkcję, wprowadzając nowoczesny park maszynowy, dbając o rozwój technologiczny, zgodnie z zachowaniem dobrej praktyki produkcyjnej, spełniając wszystkie wymagania obowiązujących przepisów prawnych.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy własną linię do produkcji mydła. Eksportujemy do większości krajów europejskiech.

Scandia Cosmetics SA wykonuje usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa recepturowego, produkcji i konfekcjonowania wyrobów kosmetycznych na zlecenie firm zewnętrznych w zakresie marki własnej szeroko pojętej kosmetyki kąpielowej i pielęgnacyjnej.

Dysponujemy:

 • 30 letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości kosmetyków
 • nowoczesną technologicznie linią do produkcji mydła
 • najwyższej klasy mieszalnikami do produkcji kremów oraz urządzeniami do pakowania: foliarką, tubiarką
 • własnym laboratorium, chemikami i kosmetologami z wieloletnim doświadczeniem
 • stale modyfikowaną i odświeżaną bazą najwyższej jakości surowców
 • znajomością rynku i obowiązujących trendów

Specjalizujemy się w liniach selektywnych wysokiej jakości. Jednocześnie gwarantujemy najmniejsze ilości minimalne produkcji.

Zapewniamy:

 • kompleksową obsługę w zakresie opracowania receptur
 • elastyczność dostosowywania się do potrzeb każdego klienta i jego wymogów
 • indywidualne, niepowtarzalne projekty
 • dbałość o środowisko
 • doświadczony, uśmiechnięty i kreatywny zespół pracowników

Zapraszamy do współpracy!