MEPING Sp. z o. o. Sp. k.

Adres firmy:

Nowa 23C / 202, Stara Iwiczna, 05-500, 7, PL

Telefon/Fax:

tel. 22 855 75 99

Strona www:

www.meping.pl

Adres e-mail:

biuro@meping.pl

Opis działalności:

MEPING Sp. z o.o. Sp. k. jest stabilną i dynamicznie rozwijającą się firmą, której działanie opiera się na imporcie i dystrybucji szerokiej gamy opakowań i produktów stosowanych w przemyśle kosmetycznym oraz farmaceutycznym.

Mając na uwadze zmieniające się trendy oraz pragnąc sprostać Państwa oczekiwaniom, od 11 lat utrzymujemy kontakty z renomowanymi producentami europejskimi i dalekowschodnimi, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo duży wybór doskonałej jakości opakowań do kosmetyki kolorowej i pielęgnacyjnej z materiałów takich jak: akryl, aluminium, PCTA, PCTG, PETG, Glass Polymer, szkło, PS, PP czy SAN.

Konsekwencją naszych działań i kontaktów jest sukcesywnie rozszerzająca się oferta produktowa, a w perspektywie niedługiego czasu, również sklep internetowy. Wszystko po to, by ułatwić

i usprawnić współpracę na linii KLIENT – MEPING.

Część z przedstawianych na naszej stronie produktów znajduje się w naszej stałej ofercie i są one sprzedawane w ilościach hurtowych (minimalna ilością jest jedno opakowanie zbiorcze).

Pozostałe produkty (wszystkie te, przy których nie znajdą Państwo ceny) sprowadzamy na indywidualne zamówienie bezpośrednio od producentów opakowań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (www.meping.pl)

Z naszymi opakowaniami Państwa produkt zyska nową jakość!