Lavido

Adres firmy:

Augustówka 9E/1, Warszawa, 02-981, Dolnośląskie, PL

Telefon/Fax:

tel. 733808804

Strona www:

lavido.pl

Adres e-mail:

marek.osada@lavido.pl

Opis działalności:

Lavido to izraelska firma, specjalizująca się w tworzeniu naturalnych i organicznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała o działaniu terapeutycznym, których skuteczność działania została potwierdzona w badaniach klinicznych, przeprowadzonych przez niezależną organizację badawczą w Niemczech.

Filozofia firmy opiera się na przekonaniu, że naturalne składniki mogą zapewnić skórze wszystko, czego potrzebuje. Dlatego też wszystkie produkty Lavido powstają wyłącznie z surowców roślinnych o najwyższej jakości, pochodzących z etycznych i zrównoważonych źródeł na całym świecie i są tworzone przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii.

Rośliny są niesamowite. Mogą przywrócić naszej skórze równowagę, dzięki czemu jest zdrowa i pełna blasku przez całe nasze życie. Dla mnie natura jest najpotężniejszym lekarstwem

Ido Magal, założyciel i twórca Lavido.

Lavido jest jednym z czołowych przedstawicieli producentów kosmetycznych oferujących produkty wpisujące się w światowy trend  clean beauty. Jego kluczowymi filarami są bezpieczeństwo – zarówno dla użytkownika, jak i dla środowiska naturalnego, zrównoważony rozwój, etyka i przejrzystość przy tworzeniu kosmetyków.  W produktach Lavido zawarte są tylko najlepsze organiczne składniki roślinne z certyfikowanych i ekologicznych upraw. Kosmetyki Lavido nie zawierają szkodliwych substancji takich jak parabeny, oleje mineralne, pochodne ropy naftowej, silikony, fenoksyetanol, glikol propylenowy, barwniki lub aromaty syntetyczne, alkohol, PEG i SLS. Wszystkie produkty są wegańskie, bezglutenowe oraz nie są testowane na zwierzętach.

Lavido dba o to, żeby wszystkie produkty do pielęgnacji skóry były nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim skuteczne. Badania kliniczne produktów Lavido o działaniu przeciwstarzeniowym i nawiljżającym, przeprowadzone przez niezależne laboratorium badawcze w Niemczech, potwierdziły ich efektywność i działanie anti-agingowe.

Nie chciałem poprzestać na mówieniu ludziom o tym, że kosmetyki Lavido są dobre dla ich skóry, tylko zamierzałem przedstawić na to dowody – aż u 95% osób używających naszych produktów nastąpiła znaczna poprawa kondycji skóry.”

Ido Magal.