GoNature Sp. z o.o.

Adres firmy:

Jawornicka 8, Poznań, 60-161, 15, PL

Telefon/Fax:

tel. 797 985 184

Strona www:

www.gonature.pl

Adres e-mail:

info@gonature.pl

Opis działalności:

Jesteśmy polską marką kosmetyków naturalnych i 100% wegańskich, które pielęgnują, nawilżają oraz odżywiają skórę. Kierowane są dla osób dbających o swoje zdrowie i urodę oraz ceniących sobie skuteczność działania.

W ofercie marki dostępne są masła, olejki, sera przeznaczone do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Produkty występują w trzech liniach: Emolioo, Styloo oraz Vitaoo. Pierwsza z nich skierowana jest dla całej rodziny. Seria Styloo to odpowiedź marki GoNature na potrzeby mężczyzny, a linia Vitaoo to produkty przeznaczone dla pań.

Natura ma w sobie wszystko co jest potrzebne człowiekowi i zgodnie z tą ideą zostały stworzone wszystkie produkty marki. Posiadają one proste składy. Są naturalne, organiczne i ekologiczne. Nie zawierają wody, ani innych wypełniaczy. Konserwowane są wyłącznie naturalną witaminą E. Ich skład i kompozycja są dopracowane tak, by w najefektywniejszy sposób wykorzystać właściwości natury. Każda zastosowana substancja jest przemyślana, by zapewnić skuteczność działania, przy jednoczesnej multi-użyteczności produktów. Proste, funkcjonalne, ergonomiczne i ekologiczne opakowania są stworzone, by zagwarantować wygodę i poręczność aplikacji.

Uwierz w potęgę natury!