Folly Group Sp. z o.o.

Adres firmy:

Kościelna 41, Zduńska Wola, 98-220, 5, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 728700003

Strona www:

follynail.com

Adres e-mail:

hello@follynail.com

Opis działalności:

Folly Group Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją kosmetyków. Firma jest właścicielem marki Follynail. Marka kosmetyków do stylizacji panokci oraz pielęgnacji dłoni i stóp.

Flagowymi produktami Follynail są lakiery hybrydowe oraz żele budujące do paznokci.

Produkty Follynail są dedykowane dla klienta profesjonalnego (Salony kosmetyczne oraz stylistki paznokci).

Tysiące stylistek z Polski oraz Europy pokochało produkty Follynail. Wśród bestsellerów znajdują się baza hybrydowa S.O.S Rubber Base, top hybrydowy bez warstwy dyspersyjnej TOP NO WIPE a także aksamitny matowy top DRY TOP MATTE. Klientki doceniły również samopoziomujące żele budujące z linii Elementary Line.

Lakiery hybrydowe Follynail są średnio gęste, pięknie napigmentowane i większość z nich kryje po jednej warstwie. Klientki salonowe doceniają jakość lakierów a także ich pojemność. Występują tylko w pojemności 10ml.

W ofercie firmy znajdują się również płyny i preparaty do paznokci takie jak Primer Kwasowy, Primer Bezkwasowy, Follycious Nail Care, Follycious Primer Expert a także Akcesoria do paznokci takie jak: pędzel do żelu, pędzel do zdobień, formy do paznokci.

Spółka wypuściła na rynek również linię kosmetyków SPA pod marką Noomero. Znajdziecie w niej pięknie pachnące balsamy do ciała, kremy do rąk, maski do rąk oraz oliwki do skórek i peelingi do ciała.

Sprzedaż produktów Follynail odbywa się za pośrednictwem sklepu elektronicznego www.follynail.com oraz sieci Dystrybutorów i Partnerów Follynail.

Firma rozwija sieć partnerskich salonów stylizacji paznokci pod nazwą "Salon Folly Nailsroom".