Firma URLIŃSKI

Adres firmy:

Wał Miedzeszyński 172, Warszawa, 04-987, 7, PL

Telefon/Fax:

tel. 22 5140500

Strona www:

www.urlinski.com.pl

Adres e-mail:

urlinski@urlinski.com.pl

Opis działalności:

Firma URLIŃSKI jest jednym z czołowych producentów mieszalników homogenizujących i zadaniowych dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

Ponad 30 lat działalności sprawiło, iż staliśmy się nie tylko cenioną firmą ze względu na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, ale także godnym zaufania partnerem. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja mieszalników najwyższej jakości, a produktem flagowym są mieszalniki homogenizujące o pojemności od 2 do 5000 litrów, wyposażone w mieszadło kotwicowe i wydajny cztero-grzebieniowy homogenizator z obiegiem zewnętrznym by-pass oraz efektywny system mycia C.I.P., a rozbudowane o różnorodne, funkcjonalne narzędzia, pozwalają dopasować proces produkcyjny do szerokiej gamy produktów, takich jak emulsje, maści, kremy, żele i inne produkty płynne o zarówno niskiej jak i bardzo wysokiej lepkości.

Firma URLIŃSKI jako jedyna w Polsce i jedna z trzech w Europie produkuje mieszalniki według zasad scale-up, zgodnie z wymogami norm FDA, co umożliwia technologowi przeniesienie receptury z laboratorium na skalę przemysłową.

Proponujemy klientom indywidualne podejście do projektu, przy którym zamawiający podejmuje decyzje dotyczące osprzętu technologicznego oraz systemu sterowania – od ręcznego do kontrolowanej przez komputer automatyki z recepturowaniem i archiwizacją wszystkich parametrów procesu zgodnie z wytycznymi GAMP 5 Annex 11 i regulacjami CFR 21 part 11.

Na życzenie klienta przeprowadzamy kwalifikację DQ ,IQ i OQ w celu walidacji procesu technologicznego.

Firma URLIŃSKI może zaproponować kompleksowe rozwiązania – pełne linie produkcyjne, zgodne z wytycznymi GMP oraz wsparcie technologiczne i szkolenie pracowników.