EWJAN Consulting

Adres firmy:

Dulęby 5, Katowice, 40-833, Dolnośląskie, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 32 608 61 37

Strona www:

www.ewjan.pl

Adres e-mail:

ewjan@ewjan.pl

Opis działalności:

Firma Ewjan Consulting jest bezpośrednim przedstawicielem huty szkła Gerresheimer, producenta pojemników aerozolowych Staehle a także czołowych producentów zamknięć plastikowych i atomizerów.

25 lat działalności sprawiło, iż staliśmy się firmą cenioną nie tylko ze względu na jakość świadczonych usług, dostarczanych produktów, ale także godnym zaufania partnerem.

Przedmiotem działalności firmy są usługi doradcze w zakresie opakowań szklanych i aerozolowych dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego, chemicznego oraz budowlanego. Poza doradztwem zajmujemy się również dostarczaniem kompletnych rozwiązań, które spełniają najbardziej wymagające normy jakościowe.

Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu możemy oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Poprzez ścisłą współpracę z naszymi Partnerami możemy spełniać najbardziej wyszukane oczekiwania naszych klientów.                  Współpracę z nami i nasze produkty doceniło wiele polskich jak i europejskich firm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Znajdziecie tam wybrane produkty dobrze znane ze sklepowych i aptecznych półek.