Eticod

Adres firmy:

Grzegorzka 21, Katowice, 40-309, Śląskie, PL

Telefon/Fax:

tel. 601449942

Strona www:

eticod.pl

Adres e-mail:

biuro@eticod.pl

Opis działalności:

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, ETICOD obecnie zajmuje pozycję lidera w produkcji etykiet samoprzylepnych. Nasza firma może pochwalić się różnorodnym portfolio, obejmującym etykiety drukowane na folii, papierze oraz innych materiałach strukturalnych.

Jesteśmy również wyspecjalizowani w wytwarzaniu zaawansowanych etykiet wielowarstwowych typu PEEL OFF, biletów oraz etykiet o specjalnym zastosowaniu. W naszej nowoczesnej drukarni korzystamy z zaawansowanych technik uszlachetnień, takich jak złocenie, tłoczenie, zastosowanie lakierów specjalnych oraz różnego rodzaju laminacje.

Nasz park technologiczny jest wyposażony w kilkadziesiąt nowoczesnych urządzeń przeznaczonych do druku fleksograficznego i cyfrowego, co pozwala nam na elastyczność i szybkość w realizacji zleceń.

Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych usług, dostosowując się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku. Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów jest gotowy sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Jesteśmy pewni, że nasze etykiety spełnią Państwa oczekiwania pod względem jakości, trwałości oraz estetyki.