EpiDermLab Laboratorium badawcze

Adres firmy:

Beskidzka 22a, Kraków, 30-611, Dolnośląskie, PL

Telefon/Fax:

tel. 662178533

Strona www:

www.epidermlab.pl

Adres e-mail:

biuro@epidermlab.pl

Opis działalności:

Przeprowadzamy badania kosmetyków, wyrobów chemii gospodarczej, wyrobów higienicznych oraz opatrunkowych, mieszanin chemicznych, kosmetyków samochodowych, "kosmetyków" dla zwierząt, pigmentów i barwników, olejków eterycznych oraz świec.

Badamy bezpieczeństwo, jakość i skuteczność produktów.

Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres badań:

·       fizyko – chemicznych

·       stabilności i kompatybilności z opakowaniem

·       mikrobiologicznych

·       dermatologicznych

·       aplikacyjno – użytkowych

·       aparaturowych

·       SPF, UVA

Bez wątpienia posiadamy ogromne doświadczenie w badaniu i opiniowaniu produktów, jak również najlepszy, najnowocześniejszy sprzęt badawczy, co sprawia, że zapewniamy wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Ważnym aspektem jest fakt, że gwarantujemy poufność wykonywanych badań oraz wyników badań.

Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta, w związku z tym każdy program badawczy i oferty, przygotowujemy osobno dla każdego produktu. Prowadzimy wiele badań specjalistycznych, w związku z tym opracowujemy i wdrażamy metodyki pomiarowe i aparaturowe, zgodnie z potrzebami Klienta.

Posiadamy własną, ogromną bazę probantów. Aby jeszcze bardziej zwiększyć rzetelność nawet subiektywnych ocen, probanci systematycznie przechodzą szereg szkoleń i treningów porównawczych oraz z oceny organoleptycznej wyrobów.

Oferujemy badania przy użyciu najlepszej, najnowocześniejszej, specjalistycznej aparatury do pomiaru parametrów skóry zarówno metodami in vivo oraz in vitro (Courage+Khazaka electronic GmbH, Solar Light).

Posiadamy własne gabinety dermatologiczne i aplikacyjne. Pracujemy zgodnie z wymogami, które stawiają przed nami Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009, Ustawa o kosmetykach z dnia 4 października 2018 r., procedury wewnętrzne oraz normy ISO, co zapewnia rzetelne wyniki badań i naszą wiarygodność jako partnera do współpracy.