ELPLC S.A.

Adres firmy:

Rozwojowa 28, Tarnów, 33-100, Dolnośląskie, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 14 656 66 03
fax +48 14 656 66 03

Strona www:

elplc.com

Adres e-mail:

marketing@elplc.pl

Opis działalności:

ELPLC jest producentem specjalistycznych linii produkcyjnych oraz indywidualnych rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji produkcji. Firma posiada unikalne know-how w realizacji linii produkcyjnych, oparte o 17 lat działalności i doświadczeń, szczególnie w sektorze OEM, tier1, tier2. Jest kompletnym dostawcą automatyki przemysłowej i producentem maszyn współpracującymi z wiodącymi na rynku dostawcami systemów i komponentów.


ELPLC S.A. to zespół ponad 160 specjalistów: projektantów, programistów, mechatroników, automatyków i operatorów. Dysponuje własnym R&D, zcyfryzowanym systemem produkcji oraz pracownią projektową. Potencjał wytwórczy jest zdefiniowany przez ok. 4200 m2 powierzchni produkcyjnej oraz własny park 26 maszyn, w skład którego wchodzi: 8 centrów CNC, 9 frezarek konwencjonalnych, 3 tokarki, 6 maszyn szlifierskich.

Firma oferuje kompletne zrobotyzowane linie produkcyjne, stacje montażowe automatyczne i  półautomatyczne. W ofercie posiada liczne innowacje, np: testery szczelności, stanowiska kontrolno-pomiarowe, w tym oparte na systemach wizyjnych, służące do kontroli bardzo precyzyjnych procesów oraz modułowe linie produkcyjne.