Dafo Plastics Sp. z o.o.

Adres firmy:

Ul. Waksmundzka 193, Nowy Targ, 34-400, Dolnośląskie, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 18 261 48 00
fax +48 18 261 48 01

Strona www:

www.dafo.pl

Adres e-mail:

dafo@dafo.pl

Opis działalności:

DAFO PLASTICS jest renomowaną firmą zajmującą się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych na potrzeby przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, chemicznego . Firma została założona w 1991 roku i w ciągu 25 lat działalności zyskała reputację rzetelnego i odpowiedzialnego kontrahenta. Klientami są wiodące polskie i europejskie marki – szczególnie w branży kosmetycznej.

Producent oferuje butelki, słoiki i tuby w szerokiej gamie pojemności i wzorów. Gwarantuje najwyższą jakość wyrobów, którą zawdzięcza wysiłkowi i doświadczeniu swoich pracowników. Potwierdzają to uzyskane  certyfikaty: ISO 9001 (jakościowy), ISO 14001(środowiskowy) .

Zakład wykorzystuje najnowocześniejsze technologie produkcyjne ,różnorodne techniki nadruku i zaawansowane metody zdobienia, które pozwalają stworzyć niepowtarzalne projekty i zaspokoić najbardziej wygórowane wymagania. Podstawowymi metodami nadruku na tubach są: flexo, sitodruk i suchy offset oraz uszlachetnienie metodą hot stampingu i in line foiling.

W 2014 roku  firma powiększyła portfolio swoich produktów o tuby wielowarstwowe z barierą EVOH. Bariera EVOH zabezpiecza produkt przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak promienie UV, powietrze, wilgoć, a także przed utlenieniem się produktu lub substancji zapachowych na zewnątrz tubki, co znacznie spowalnia procesy starzeniowe wsadu, wydłużając cykl życia produktu.

We współpracy z  odbiorcami Dafo Plastics stale poszerza gamę swoich produktów. Wykonuje formy zarówno dla własnej produkcji, ale równie chętnie realizuje projekty swoich klientów. Aby  oferta była pełniejsza współpracuje z renomowanymi producentami zamknięć i nasadek z całej Europy.

W celu stworzenia niepowtarzalnych opakowań firma zapewnia  specjalistyczną pomocą na każdym etapie współpracy.