Ascot International (1996) Limited

Adres firmy:

Ascot House, Welcroft Street, Stockport, SK1 3DF, Dolnośląskie, GB

Telefon/Fax:

tel. +44 161 476 6161

Strona www:

www.ascot1.com

Adres e-mail:

marek@ascot1.com

Opis działalności:

Nasza działalność dotyczy chemikaliów, ale nie jesteśmy producentami ani konsumentami. Nasza rola i wiedza specjalistyczna dotyczy zaopatrzenia i dostawy specjalistycznych surowców z całego świata.

Chodzi o zbadanie potencjalnych dostawców i weryfikację jakości, czystości i autentyczności swoich produktów, aby to, co sprzedajemy, miało najwyższy możliwy standard. Chodzi o zdobywanie nowych ekscytujących produktów i rozwój rynków dla nich w Wielkiej Brytanii i za granicą. Chodzi o wykrywanie nowych trendów wśród konsumentów i reagowanie na nie szybko i sprawnie.

Chodzi o zapewnienie wsparcia technicznego i laboratoryjnego, o organizowanie niezależnych testów i certyfikacje.

A ponieważ wiemy, że nasi klienci wymagają szybkiej realizacji zamówień – większość Naszych surowców przechowujemy w Wielkiej Brytanii i Europie.

Ascot International jest kluczowym ogniwem łączącym zadowolonych klientów z producentami surowców.

Dostarczamy chemikalia, oleje i ekstrakty do następujących branż:

  • Cosmetics and Personal Care
  • Essential Oils
  • Agro-chemicals
  • Nutraceuticals
  • Preservatives

Z biegiem lat zbudowaliśmy bazę lojalnych klientów i rozbudowaną sieć dostaw surowców. Zwracając uwagę na obie te grupy i rozumiejąc je, zapewniamy skrojone na miarę i elastyczne rozwiązania i bardzo responsywną usługę. 

Nasza firma opiera się na ciężkiej pracy oraz poświęceniu i wiedzy naszego zespołu. Posiadamy certyfikat ISO: 9001, ale nie planujemy odpoczywać i będziemy kontynuować Nasz rozwój i rozszerzać doskonałą, przyjazną i niezawodną obsługę.