Aerosol Service Sp. z o.o

Adres firmy:

Charnowo 36, Charnowo , 76-270 Ustka, Pomorskie, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 59 863 70 00
tel. +48 530 430 421

Strona www:

www.aerosol.pl

Adres e-mail:

sales@aerosol.pl

Opis działalności:

Aerosol Service to rodzinna firma z polskim kapitałem, która powstała w 1993 roku. Firma jest wiodącym graczem w produkcji kontraktowej kosmetyków i artykułów chemii gospodarczej realizując potrzeby konsumentów w zakresie higieny, pielęgnacji i czystości w gospodarstwach domowych. Każdego roku fabrykę w Charnowie opuszcza ponad 50 milionów wyrobów.

Choć nazwa firmy wskazuje na związki z produkcją aerozoli, firma w ostatnich latach znacznie poszerzyła zakres swojej działalności.

Główne obszary naszej działalności:
-Produkcja kontraktowa- Jesteśmy rozpoznawalnym producentem kontraktowym kosmetyków i artykułów chemii gospodarczej. W swoim portfolio posiadamy produkty do pielęgnacji włosów i ciała, środki czystości, odświeżacze powietrza oraz środki czystości.

-Marki własne- Oferujemy usługi polegające na tworzeniu nowych produktów pod marką klienta (private label) przygotowane na podstawie naszych receptur, które cieszą się zaufaniem wśród
klientów.

-Rozwój produktów- Oferujemy kompleksową usługę polegającą na opracowaniu unikatowej receptury i technologii (według koncepcji klienta) oraz produkcji kontraktowej przedmiotowego wyrobu.

Atutem Aerosol Service jest duża elastyczność parku maszynowego, która posiada możliwość szybkiego wprowadzania na rynek nowych produktów oraz dostosowania linii produkcyjnych do szerokiej oferty.