ACSE Sp. z o.o.

Adres firmy:

ul. Pachońskiego 2A, Kraków, 31-223, Małopolskie, PL

Telefon/Fax:

tel. 124150509

Strona www:

acse.pl

Adres e-mail:

biuro@acse.pl

Opis działalności:

ACSE Sp. z o. o. w Krakowie jest firmą z prawie 20 letnim stażem w produkcji czujników temperatury i termopar oraz kompletacji i sprzedaży różnej aparatury kontrolno-pomiarowej i laboratoryjnej. Dostarczamy głównie: czujniki temperatury, termopary, mierniki tablicowe i ręczne, przemysłowe regulatory PID, elektroniczne rejestratory i dataloggery oraz różnego rodzaju przetworniki wielkości procesowych (ciśnienia, różnicy ciśnień, pH, przewodności, itp.).

ACSE Sp. z o. o. produkuje wysokiej jakości czujniki temperatury, są to zarówno czujniki rezystancyjne (RTD: Pt100, Pt500, Pt1000, Ni100, Ni1000, NTC), jak i czujniki termoelektryczne (termopary: J, K, E, N, T, S, R i B). Nasze czujniki temperatury i termopary stosowane są wszędzie tam, gdzie wymagany jest niezawodny i precyzyjny pomiar, regulacja, monitoring i rejestracja temperatury. Oferujemy czujniki temperatury i termopary dla energetyki, ciepłownictwa, przemysłu metalurgicznego (odlewnictwa i hutnictwa), maszynowego, motoryzacyjnego, lotniczego i chemicznego. Ponadto nasze czujniki temperatury są stosowane również w przetwórstwie tworzyw sztucznych i gumy (są to głównie czujniki do wtryskarek, wytłaczarek i ekstruderów). Nasze czujniki znajdują również zastosowanie w przemyśle spożywczym (browary, mleczarnie), farmaceutycznym i kosmetycznym. Produkujemy również czujniki temperatury, które są stosowane w laboratoriach pomiarowych i badawczych, budownictwie (do pomiaru temperatury zewnętrznej i temperatury otoczenia), ciepłownictwie (do pomiaru temperatury wody użytkowej w węzłach cieplnych i wymiennikach ciepła), wentylacji (czujniki do kanałów wentylacyjnych), klimatyzacji, gospodarstwa hodowlanych i ogrodniczych (szklarniach), itp.

Oprócz produkcji czujników temperatury zajmujemy się również dystrybucją, doborem i kompletacją różnych urządzeń pomiarowych, do pomiaru, regulacji, kontroli, rejestracji i monitoringu temperatury, a także różnych innych wielkości procesowych, takich jak: wilgotność względna i absolutna, ciśnienie, różnica ciśnień, poziom, przepływ, pH, potencjał redox (ORP), przewodność cieczy, itp. Oferujemy gównie różnego rodzaju termoregulatory, sterowniki, kontrolery, regulatory PID, tablicowe wskaźniki i mierniki temperatury, wielokanałowe rejestratory temperatury oraz przetworniki różnych wielkości procesowych. Oferowane przez ACSE Sp. z o. o. urządzenia są przeznaczone do zabudowy tablicowej (w panelach szaf i pulpitach sterowniczych), na szynę DIN (wewnątrz szaf sterowniczych), jak i w obudowach obiektowych do montażu naściennego.

Aby zapewnić nowoczesną i kompleksową ofertę współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki. Jesteśmy przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem firm: Additel, Senseca (Delta Ohm), Halstrup-Walcher, Ohkura Electric, Optris, STS Sensor Technik Sirnach AG, Shinko Technos, Status Instruments, i wielu innych.

W naszej ofercie znajdują się głównie:

 • Czujniki rezystancyjne (Pt100, Pt500, Pt1000) oraz czujniki termoelektryczne (termopary typu: J, K, T, N, S, R i B).
 • Przemysłowe regulatory temperatury, sterowniki PID, elektroniczne termoregulatory, mikroprocesorowe kontrolery temperatury, regulatory trójstawne (krokowe), regulatory procesowe oraz regulatory programowalne.
 • Elektroniczne i cyfrowe rejestratory temperatury (wielokanałowe rejestratory z zapisem na papierze oraz rejestratory bezpapierowe (wideo-graficzne)).
 • Tablicowe mierniki oraz wskaźniki temperatury i procesu.
 • Czujniki wilgotności, mierniki wilgotności, przetworniki wilgotności, higrometry oraz higrostaty.
 • Głowicowe i do montażu na szynie DIN przetworniki temperatury z wyjściem 4-20mA/0-10V.h.
 • Przetworniki ciśnienia, poziomu, różnicy ciśnień i niskich ciśnień oraz monitory do czystych pomieszczeń (clean room).
 • Manometry cyfrowe i wzorcowe (do kalibracji, sprawdzania i wzorcowania manometrów i przetworników ciśnienia).
 • Mierniki i przetworniki do pomiaru prędkości przepływu powietrza w kanałach wentylacyjnych.
 • Przetworniki jakości powietrza (dwutlenku węgla (CO2) i pyłów zawieszonych PM (pyłomierze)).
 • Mierniki i przetworniki pH, redox (ORP) oraz przetworniki przewodności (konduktancji).
 • Barometry cyfrowe i przetworniki ciśnienia absolutnego,
 • Precyzyjne kalibratory ciśnienia, temperatury i pętli prądowej,
 • Piece kalibracyjne do kalibracji, sprawdzania i wzorcowanie czujników temperatury i termopar.
 • Pompki i praski kalibracyjne do kalibracji i wzorcowania manometrów oraz przetworników ciśnienia.
 • Wiatromierze i anemometry ultradźwiękowe do pomiaru prędkości i kierunku wiatru.
 • Stacje meteo oraz ich elementy składowe stacji meteorologicznej (anemometry (wiatromierze), deszczomierze, wilgotnościomierze).
 • Przetworniki natężenia oświetlania i promieniowania słonecznego (pyranometry) do instalacji i farm fotowoltaicznych.

Zobacz naszą szczegółową ofertę na naszej stronie www, pod adresem https://acse.pl