Ziaja biega i pomaga!

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

1. Poland Business Run

Tutaj 75 osób pokonało dystans 4 km w celu wsparcia zakupu protez, wózków i finansowania rehabilitacji beneficjentów fundacji.

Pobiegliśmy razem już  szósty raz z rzędu J

Od lat misją wspomnianej fundacji jest kompleksowa oraz profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu, w ich aktywizacji oraz niwelowaniu barier społecznych, a także pomoc osobom zagrożonym amputacją. Fundacja upowszechnia wiedzę na temat niepełnosprawności narządów ruchu oraz stara się wpłynąć na zmianę postrzegania osób z wyżej wymienionymi problemami.

2. Fundacja Hospicyjna

W V Biegu Charytatywnym PÓŁNOCNY POMAGA 10 osób pokonało dystans 7,4 km, aby wspomóc budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej, które powstaje w Gdańsku.

Centrum Opieki Wytchnieniowej to miejsce, które zapewni opiekę chorym dzieciom oraz dorosłym, a ich rodzinom da chwilę odpoczynku. Osoby, które sprawują opiekę nad bliskimi chorymi w domach, bywają zmęczone, wypalone, przeciążone obowiązkami. Tak jak każdy z nas, potrzebują choć krótkiego urlopu, chwili wytchnienia, podczas której będą mogły wypocząć, zadbać o swoje potrzeby i nabrać sił. Na mecie zbieraliśmy pieniądze do puszki na fundację. Nasza firma została nagrodzona ,,Bursztynowym sercem” w ramach podziękowania za wsparcie J

Więcej informacji znaleźć można w załączniku.
Dodatkowo zachęcamy do obejrzenia tiktoka z naszych wspólnych biegowych wariacji