Weź udział w badaniu ankietowym projektu ACTT4Cosmetics i wpłyń na rozwój branży kosmetycznej w Europie!

Kategoria: Bliżej branży
2 min. czytania

Konsorcjum projektu ACTT4Cosmetics, którego członkiem jest Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, zaprasza firmy – przedstawicieli branży kosmetycznej w Europie, do udziału w badaniu ankietowym.

Badanie składa się z czterech ankiet dotyczących kluczowych tematów, jakie będą rozwijane w najbliższym czasie w ramach prac konsorcjum, to jest:

  • Twin transition intervention in cosmetic industry
  • Digitalization in cosmetic industry
  • Cosmetopeia: inventory of natural resources and their traditional use for skin care and well-being
  • Young people opportunities in cosmetic industry

Państwa cenne spostrzeżenia i wkład odegrają ważną rolę w określeniu głównych kierunków działania partnerów projektu. Prosimy o poświęcenie chwili na udział w ankietach za pośrednictwem poniższej strony (ankiety dostępne są w języku angielskim oraz języku polskim).

Zapraszamy również do skorzystania z naszej platformy pn. Internship and cooperation opportunities database do zwiększenia widoczności Państwa oferty praktyk/staży. Platforma ta jest dynamicznym narzędziem do łączenia talentów z potrzebami branży i wierzymy, że Państwa ogłoszenia bardzo skorzystają na ekspozycji w naszej międzynarodowej sieci.

ACTT4Cosmetics ma na celu wspieranie współpracy między europejskimi ekosystemami kosmetycznymi i promowanie wspólnych innowacji w celu sprostania istotnym wyzwaniom związanym z transformacją ekologiczną, cyfrową i społeczną. Nasz projekt przewiduje kompleksowy program wspólnych działań, koordynowanych przez europejskie zespoły, mający na celu opracowanie czternastu przełomowych rozwiązań dostosowanych do lokalnych i europejskich wyzwań w zakresie transformacji ekologicznej i cyfrowej, a także związanych z podnoszeniem świadomości wśród konsumentów i obywateli.

Aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i działaniami w ramach projektu, zachęcamy do zapisania się do newslettera.

Państwa udział i wsparcie są integralną częścią sukcesu ACTT4Cosmetics. Z niecierpliwością czekamy na Państwa uczestnictwo i doceniamy Państwa wkład w rozwój innowacji w branży kosmetycznej.

Dziękujemy za rozważenie tej możliwości i z niecierpliwością czekamy na Państwa opinie.

Z wyrazami szacunku,

Partnerzy ACTT4Cosmetics

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub EISMEA. Unia Europejska ani EISMEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Dodatkowe informacje

Żródło: informacja prasowa Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie