Szansa dla studentów formulatorów – rusza konkurs Provital Rising Stars Challenge 2024

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

#RisingStarsChallenge to przede wszystkim kreatywność, talent, wiedza i oryginalność w praktycznym wydaniu. Konkurs organizowany przez Provital – producenta kosmetycznych składników aktywnych pochodzenia naturalnego – przeznaczony jest dla studentów różnego stopnia, w tym także doktorantów i studentów podyplomowych, z całego świata. Zadanie konkursowe polega na opracowaniu prototypu receptury kosmetyku zawierającego w składzie przydzielony losowo surowiec Provital. Wszystkie propozycje zostaną ocenione przez międzynarodowe grono ekspertów, a najbardziej innowacyjne formulacje będą opublikowane w mediach społecznościowych i katalogach Provital. Na zwycięzców konkursu czekają także cenne nagrody pieniężne i rzeczowe, takie jak urządzenia czy sprzęt laboratoryjny.

Rejestracja do Rising Stars Challenge 2024 wystartowała 1. listopada. Termin nadsyłania propozycji upływa 14 czerwca 2024. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia – https://www.weareprovital.com/pl/rising-stars-challenge

Provital to hiszpański producent kosmetycznych składników aktywnych do pielęgnacji skóry i włosów, specjalizujący się w surowcach pochodzenia roślinnego. Od blisko 45 lat łączy innowacje, naukę oraz zaawansowane technologie z naturą, troską i poszanowaniem środowiska. Surowce Provital są cenione i stosowane przez wiele uznanych marek kosmetycznych z całego świata.