RITUALS COSMETICS STARTUJE Z DWIEMA NOWYMI, NIEZWYKLE SKUTECZNYMI KOLEKCJAMI

Kategoria: Nowości kosmetyczne
2 min. czytania

Rituals Cosmetics prezentuje dwie zupełnie nowe kolekcje, Homme i Sport, które zaskoczą i rozbudzą nowoczesnych mężczyzn i kobiety orzeźwiającymi zapachami, kojącymi teksturami  i innowacyjnymi formułami. Te dwie kolekcje premium będą idealne dla osób prowadzących aktywny tryb życia lub poszukujących prostego, ale skutecznego rozwiązania pielęgnacyjnego.

HOMME
Skuteczne produkty pielęgnacyjne

Oparta na naturze nowa i ulepszona kolekcja Homme to profesjonalne podejście do męskiej pielęgnacji skóry. Dzięki połączeniu skutecznych formuł i wysoko aktywnych kompleksów składników naturalnego pochodzenia, powstała kompletna gama produktów pielęgnacyjnych do ciała, twarzy i brody, które wspierają zarówno pielęgnację skóry, jak i dobre samopoczucie.

Stworzona we współpracy z międzynaronowym zespołem składającym się z mężczyzn, seria Homme jest odporna na pot, delikatna dla podrażnionej po goleniu skóry i została specjalnie opracowana dla potrzeb męskiej skóry. Co więcej, kolekcja opiera się również na orzeźwiających zapachach, kojących konsystencjach i innowacyjnych formułach, by zapewnić odświeżające doznania dla całego ciała. Dzięki mocnemu fundamentowi silnych kompleksów składników, formuły produktów Homme zapewniają rzeczywiste korzyści dla skóry. Czerpiąc z tego, co najlepsze w naturze, zawierają m.in. witaminy E, C i B3, a także peptydy, żeń-szeń, olejek arganowy i aloes.

SPORT
Naładuj ciało, umysł i duszę

Z początkiem maja startuje również nowa kolekcja Sport, zaprojektowania głównie dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Bez względu czy chcesz rozpocząć dzień z dodatkowym zastrzykiem energii, czy nabrać siły po intensywnym treningu, ta linia niezwykle skutecznych kosmetyków do pielęgnacji ciała zawsze stanie na wysokości zadania. Dzięki technologii Power Recharge, zapach Sport sprawi, że Twoje ciało poczuje się w pełni zrewitalizowane, a wyjątkowe połączenie technologii zapachowej i skutecznych kompleksów składników zapewni wszystko, czego potrzebujesz, by każdego dnia osiągać swoje najwyższe cele.

Zapach Sport charakteryzują rześkie i świeże nuty cytrusów, bergamotki i mięty pieprzowej, serce z pikantnych kwiatów różowego pieprzu i imbiru oraz wyłaniające się na końcu aromaty drzewa sandałowego. Pokochają go zarówno kobiety, jak i mężczyźni.