Przedstawiamy nowości kosmetyczne FLORENCE BY MILLS

stworzone z miłością przez Millie Bobby Brown (znaną jako Mills)

florence by mills to świeże spojrzenie na pielęgnację skóry i makijaż. Dedykowana Generacji Z marka, na nowo definiuje podejście do urody, wierząc, że prawdziwe piękno pochodzi z miłości i akceptacji siebie.

Już we wrześniu florence by mills wprowadza na rynek innowacyjną linię kosmetyków, w tym trzy nowości, tak aby pomóc nam rozwiązać różne problemy, z którymi wszyscy zmagamy się na co dzień!

Oczyszczanie oznacza głębokie usunięcie ze skóry zanieczyszczeń, takich jak kurz, sebum, makijaż (który należy zawsze usunąć przed pójściem spać), martwe komórki skóry i zanieczyszczenia, które z czasem mogą zatykać pory.

Przedstawiamy nowości z serii Clear The Way

Florence to propozycja prostych i przystępnych cenowo kosmetyków pielęgnacyjnych, które odmienią naszą skórę. Zgodnie z misją inspirowania młodego pokolenia do definiowania piękna na indywidualnych zasadach, Millie stworzyła linię florence, aby każdy z nas mogła czuć się wyjątkowo we własnej skórze.

 - Chciałam stworzyć coś wyjątkowego zarówno dla siebie, jak i moich przyjaciół oraz rówieśników. Markę, która może odzwierciedlać nasze potrzeby i pokazać nam, jak wyrażać siebie. Chciałam, aby produkty były jednocześnie proste w użyciu oraz dostosowane do zmian zachodzących w nas i naszej skórze. Bycie młodym stawia przed nami wiele wyzwań, dlatego ważne było dla mnie stworzenie społeczności, w której możemy się wzajemnie wspierać w naszej drodze do piękna - przyznała Millie. Jako nastolatka będąca w centrum uwagi, która zasiadała na setkach makijażowych krzeseł, Millie eksperymentowała z wieloma produktami, dzięki czemu dziś wie, które sprawdziły się w przypadku jej skóry. Właśnie dlatego stworzyła gamę prostych, łatwych w użyciu kosmetyków, które pomogą czuć się, wyglądać i żyć tak, jak chcemy. Wprowadzenie na rynek produktów niezbędnych do pielęgnacji skóry oraz kosmetyków kolorowych w różnych odcieniach zachęca do eksperymentowania i wyrażania siebie, a to pozwoli zabłysnąć naszemu naturalnemu pięknu. Prosta, a zarazem ujmująca filozofia marki brzmi: baw się i znajdź to, co najlepiej działa dla Ciebie!

Czym dla florence by mills jest „czystość” produktów? To odrzucenie składników, które są niebezpieczne dla nas i/lub środowiska, testów na zwierzętach oraz produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. To powiedzenie „tak” sprawdzonym składnikom, które mają na nas pozytywny wpływ, a także praktykom produkcyjnym i testom konsumenckim (dzięki odpowiednio wynagradzanym ochotnikom), które zapewniają bezpieczeństwo produktów. Oczyszczanie odnosi się również do naszych starań w dbaniu o planetę, zobowiązując się do ograniczania odpadów i zwiększenia działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Kosmetyki florence by mills tworzone są z myślą o zmieniających się potrzebach skóry i aktywnym stylu życia pokolenia Z, dlatego produkty wytwarzane są w sposób zrównoważony, są łatwe w użyciu, ich składy są super proste i co ważne wycenione zostały w sposób, który ma sens. W wieku zaledwie 18 lat Millie zyskała już reputację prekursora zmian i inspirującego głosu Gen Z. – Wiem, co sprawdza się w moim przypadku, a co nie, ale rozumiem, że każdy jest inny, zarówno w kwestii potrzeb skóry, jak i osobistej definicji piękna – wyjaśnia Millie. Od teraz dzięki florence każdy z nas może odkryć i określić swoją własną filozofię piękna z kosmetykami o czystym składzie, łatwo dostępnymi i prostymi w użyciu.

 

Dostępne od września 2022 w Douglas i na stronie www.douglas.pl

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

Wydarzenia branżowe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  https://wsiiz.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/