Pan Adam Król, Wiceprezes Zarządu INGLOT Sp. z o.o. w składzie Rady Nadzorczej Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

Nowy członek władz Kosmetycznych z wykształcenia jest chemikiem. Z branżą kosmetyczną i firmą INGLOT związał się w 2006 r. Od 2015 r. jest Wiceprezesem Zarządu. Skutecznie realizuje
wizję firmy, konsekwentnie budując świadomość wartości marki i aktywnie włącza się w prowadzenie globalnej strategii rozwoju. Z ramienia zarządu spółki odpowiada za standaryzację procesów w firmie, negocjacje z podmiotami zewnętrznymi oraz nadzór nad podejmowanymi inwestycjami. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania jakością w przedsiębiorstwie, od kilku lat sprawuje również w swojej firmie funkcję Pełnomocnika ds. Jakości. INGLOT Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo kosmetyczne o globalnym zasięgu. Marka obecna jest na 6 kontynentach, w 90 krajach, w ponad 950 lokalizacjach. Aż 95% produktów powstaje w wyspecjalizowanych, nowoczesnych Jakość i bezpieczeństwoch i przestrzeniach produkcyjnych, zlokalizowanych w siedzibie głównej firmy w Przemyślu.

Do Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego firma dołączyła w 2003 roku i od tego czasu ma stałe i ważne miejsce we władzach naszej organizacji. Wojciech Inglot od początku przynależności do związku był aktywnym członkiem jego władz, a w latach 2005-2008 pełnił funkcję Prezesa naszej organizacji.

 

„Kontynuujemy misję wzmacniania władz Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Chcemy, by jak najlepiej odzwierciedlały strukturę rynku i rosnącej organizacji, który liczy już ponad 240 firm. Dołączenie do Rady Nadzorczej Adama Króla, reprezentującego jedną z najsilniejszych polskich marek kosmetyków kolorowych, brand o światowej renomie, jest kolejnym, ważnym krokiem na tej drodze” – podsumowała Ewa Blocher, przewodnicząca Rady Nadzorczej związku.