Nowość! #cleanbeauty w demakijażu polskiej marki Yolyn

Kategoria: Nowości kosmetyczne
1 min. czytania

Nowość Yolyn to dwie linie do demakijażu – nawilżająca i łagodząca. W każdej z nich znajduje się płyn oraz żel, które skutecznie usuwają makijaż wodoodporny oraz zanieczyszczenia z całego dnia. Każdy produkt gwarantuje błyskawiczny efekt już w 5 sekund. To Ty decydujesz, którą konsystencję wybierasz – płynną czy żelową. Jeśli jesteś fanem rutyny pielęgnacyjnej step by step, możesz używać obu kosmetyków i cieszyć się piękną skórą. Formuły wzbogacone między innymi o kwas hialuronowy, aloes i wodę różaną, zawierają do 97% składników naturalnych i pochodzenia naturalnego.  Receptura pozbawiona SLES-u, sulfatów donorów formaldehydu i alergenów to prawdziwa gratka dla fanów trendu #cleanbeauty.

Marka aktywnie promuje ideę zrównoważonego rozwoju i ruch zero waste. Stawiając na ekorozwój, zachęca swoje klientki do podejmowania proekologicznych działań, między innymi poprzez projektowanie opakowań tak, by można było ponownie je wykorzystać.

Właścicielem marki Yolyn jest Tenex, wiodący producent i dystrybutor kosmetyków, który funkcjonuje na polskim rynku od ponad 30 lat. Efekty prac marek z grupy Tenex zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami, m.in. Qltowy Kosmetyk, Kobieca Marka Roku czy Perła Rynku Kosmetycznego.

 

Więcej o Yolyn można dowiedzieć się z mediów społecznościowych (Instagram, Facebook).