Niemożliwe stało się możliwe – poznaj nową linię kosmetyków Anew Sensitive+

Kategoria: Nowości kosmetyczne
3 min. czytania

Uczucie suchości, zaczerwienienia, ściągnięcie skóry i poczucie dyskomfortu – brzmi znajomo? Aż 70% Polek deklaruje, że ma wrażliwą cerę ze skłonnościami do podrażnień, która wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Nowa linia Anew Sensitive+ została opracowana przez ekspertów Avon oraz przebadana dermatologicznie i alergologicznie, by zapewnić silną pielęgnację przeciwzmarszczkową łagodną dla skóry wrażliwej.  

Nowa linia Anew Sensitive+ została stworzona, by zapewnić maksymalne działanie Protinolu™ nawet w przypadku najbardziej wrażliwej skóry. Linia obejmuje trzy produkty – kojący krem oczyszczający, przeciwzmarszczkowy krem do twarzy oraz przeciwzmarszczowy krem pod oczy, stworzone dla ukojenia i odmłodzenia skóry.

Skóra wokół oczu jest cienka i delikatna, przez co może być jeszcze bardziej wrażliwa. Z tego powodu potrzebuje formuł opracowanych specjalnie z myślą o niej, by zapewnić efekt przeciwzmarszczkowy bez podrażnień – mówi Aleksandra Jagielska, lekarz dermatolog z 15-letnim doświadczeniem w pielęgnacji i ekspert Avon.

Dzięki zawartości składników kojących produkty Anew Sensitive+ pomagają łagodzić zaczerwienienie już w 72 godziny. Po tygodniu stosowania skóra staje się bardziej miękka i gładka, po dwóch tygodniach odzyskuje jaśniejszy i młodszy wygląd, a kurze łapki stają się mniej widoczne. Co więcej, zawarty w produktach opatentowany przez Avon Protinol™ pomaga stymulować dwa typy kolagenu, zapewniając efekt bardziej sprężystej skóry. To dlatego aż 77% użytkowniczek Wizaz.pl uznało krem Anew Sensitive+ za jeden z najlepszych stosowanych przez nie dotychczas kremów anti-ageing.

Życie naprawdę zaczyna się po 40-tce! – Power in Ageing

Avon wraz z zespołem naukowców i ekspertów przeprowadził globalne badanie wśród kobiet w siedmiu krajach na trzech kontynentach na temat tego jak zmienia się postrzeganie siebie wraz z wiekiem. Wyniki zadziwiają. Zgodnie z danymi opublikowanymi w najnowszym raporcie marki „Power in Ageing” większości kobiet ukończenie czterdziestu lat przynosi uwalniające poczucie ulgi, a także dodaje pewności siebie. Jak dowiadujemy się z badania, ponad połowa Polek przyznaje, że wraz z wiekiem zyskały większą pewność siebie (59%) oraz że poprawiła się ich samoocena (53%). Dla 35% Polek powyżej 40 roku życia siła oznacza kontrolę nad własnym życiem. Co więcej, ponad połowa kobiet w wieku 40+ biorących udział w badaniu przyznała, że teraz czuje się lepiej we własnej skórze niż wtedy, kiedy była młodsza. Jest to prawdziwa rewolucja w świecie, w którym do tej pory dominował kult młodości. Ponad 60% Polek, które skończyły 40 lat, a aż 69% tych które mają ponda 50 lat przyznaje, że woli kosmetyki o łagodnych formułach. 61% kobiet po czterdziestce mówi, że unika produktów do pielęgnacji, które mogą powodować podrażnienia, nawet jeśli przynoszą szybkie efekty. To dowód na to, że Polki coraz bardziej akceptują siebie, są zadowolone i pewne swojego piękna.

Globalny raport „Power in Ageing” dostępny jest na stronie: https://www.avonworldwide.com/beauty-innovation/innovation-centre/future-of-beauty/power-in-ageing

 

Linia Anew Sensitive+ będzie dostępna w katalogu Avon 10/2022.  Kojący krem oczyszczający w cenie 32,99 zł, Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy w cenie 44,99 zł, Przeciwzmarszczowy krem pod oczy w cenie 29,99 zł. Można je zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.

 


Na podstawie badania klinicznego z udziałem 10 osób przeprowadzonego przez Avon

Na podstawie badania klinicznego z udziałem 131 osób przeprowadzonego przez Avon.

Na podstawie ankiety przeprowadzonej na wizaz.pl w grupie 93 kobiet w okresie czerwiec-lipiec 2022.

Raport „Power in Ageing”, Avon 2022.