Najlepsze scenariusze pisze samo życie. Mydło Biały Jeleń często odgrywa w nich główną rolę

Mydło potasowe jest niewątpliwie kosmetycznym i gospodarczym dziedzictwem krajowym. Formulacje oparte o ten drogocenny składnik stanowią podróż do przeszłości, gdy mydło potasowe stanowiło nieodzowny element codziennych rytuałów higienicznych oraz piorących.

Wieloletnia tradycja warzenia tego specyfiku sięga początków XX wieku. Już wtedy liczne grono odbiorców pokładało w nim ogromne nadzieje w rozlicznych dobroczynnych właściwościach myjących, pielęgnacyjnych, a nawet leczniczych.

Z okazji 100-lecia marki Pollena Ostrzeszów powróciła do legendarnego mydła potasowego w nowej linii Biały Jeleń Retro, stanowiącej podróż do rytuałów higienicznych naszych mam i babć.

Zbilansowane receptury kosmetyczne najnowszej serii jubileuszowej z portfolio marki Biały Jeleń, dzięki zawartości legendarnego mydła potasowego troskliwie zadbają o wrażliwą skórę wszystkich członków rodziny. Optymalny poziom aksamitnej piany skutecznie usuwa różnego rodzaju zabrudzenia, łagodnie pielęgnuje skórę i włosy. Z kolei starannie opracowana formuła preparatu do prania skutecznie usuwa uporczywe plamy z tkanin bawełnianych, lnianych i syntetycznych już w niskich temperaturach. Dodatek legendarnego mydła potasowego to sekret sukcesu receptur nowej serii Biały Jeleń.

– Ta linia niesie ze sobą wszystkie właściwości, za które szare mydło od lat było cenione. Jest wyjątkowo skuteczne, a zarazem bezpieczne dla wrażliwej skóry, nie wysusza, a jego siła usuwania plam z odzieży w niskich temperaturach czyni go doskonałym środkiem piorącym. Tym razem oferujemy je w wersjach o sprofilowanym przeznaczeniu, w formach wygodnych do użytkowania, z dodatkiem składników, które sprawiają że produkty jeszcze lepiej spełniają swoją funkcję jako mydło w płynie, żel do mycia ciała i płyn do higieny intymnej, szampon do mycia włosów czy płyn do prania tkanin – zwraca uwagę Daria Kowalczyk-Chrząstowska, dyrektor operacyjny Polleny Ostrzeszów.

W skład serii wchodzi 5 produktów, dostępnych w kanale tradycyjnym i nowoczesnym.

Czyste Dłonie Mydło z jaśminem Biały Jeleń Retro

Czyste Tkaniny Płyn do prania Biały Jeleń Hipoalergiczny Retro

Czyste Ciało Żel z chabrem bławatkiem Biały Jeleń Retro

Czyste Włosy Szampon z rokitnikiem Biały Jeleń Retro

Higiena Intymna Żel z macierzanką Biały Jeleń Retro

 

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

Wydarzenia branżowe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  https://wsiiz.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/