NAJBARDZIEJ RODZINNE PRODUKTY DO MYCIA CIAŁA I WŁOSÓW DOSTĘPNE JEDYNIE W SIECI LIDL.

Kategoria: Bliżej branży
2 min. czytania

ŚWIADOMIE, BEZPIECZNIE I WYDAJNIE

Nowe kosmetyki Familove, powstałe z receptur YOPE, skierowane są do świadomych rodziców, którzy dbają nie tylko o swoich bliskich, ale także o Planetę, na której żyjemy. Receptury tych produktów zostały stworzone z naturalnych składników, zamkniętych w dużych opakowaniach, które są przyjazne dla rodzinnego budżetu. Domownicy mogą korzystać z nich wspólnie, ponieważ kosmetyki Familove są delikatne i w 100% bezpieczne dla dorosłych oraz dzieci powyżej 3 roku życia. Charakterystycznie ilustrowane butelki wykonano z plastiku pochodzącego z recyklingu, który nadaje się do ponownego przetworzenia, a dzięki certyfikatowi fundacji VIVA! każdy członek rodziny może być pewny, że produkty Familove są wegańskie i nie naraziły zwierząt na cierpienie. W sklepach LIDL można znaleźć 3 nowe, rodzinne produkty Familove:

NAJBARDZIEJ RODZINNE MYDŁO W PŁYNIE

Przyjemnie naturalne mydło o zapachu bergamotki, które łączy delikatne składniki myjące z organicznym kompleksem olejów oraz dodatkiem masła murumuru. Doskonale poprawia nawilżenie, wygładza skórę i poprawia jej elastyczność. I mycie rąk przestaje być straszne!

Pojemność 750 ml RSP 24,99 PLN

NAJBARDZIEJ RODZINNY PŁYN DO KĄPIELI I ŻEL POD PRYSZNIC

Delikatny płyn, który oczyszcza nie przesuszając skóry. Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego oraz alantoinę, która wspomaga łagodzenie podrażnień i regeneruje skórę. Masło murumuru nawilża, wygładza skórę i poprawia jej elastyczność. Dzięki neutralnemu PH płyn dba o naturalną barierę lipidową. Po kąpieli skóra jest miękka, gładka i pachnie bergamotką. Idealny na szybki prysznic i zabawę w bąbelkach dla całej rodziny!

Pojemność 750 ml RSP 24,99 PLN

NAJBARDZIEJ RODZINNY SZAMPON

Szampon, który nadaje się do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów – tych małych i dużych domowników. Łagodne, naturalne składniki myjące skutecznie usuwają z włosów i skóry głowy wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając przyjemne uczucie świeżości. Receptura wzbogacona aloesem oraz słodkimi migdałami ma właściwości odżywcze i nawilżające, dzięki czemu łagodzi podrażnienia skóry głowy i wzmacnia jej naturalną barierę ochronną. Kompleks polisacharydów z nasion chia i lnu wygładza, ułatwiając rozczesywanie.

Pojemność 750 ml RSP 24,99 zł

Część dochodu ze sprzedaży linii Familove przekazywana jest Fundacji HAPPY KIDS, która opiekuje się ponad 200 dziećmi w domach dziecka.