Nagroda KWC 2024 dla kremu-maski regenerującego z hesperydyną na noc!

Kategoria: Nowości kosmetyczne
1 min. czytania

Fot: materiał prasowy

Niezmiernie miło nam poinformować, że Krem-maska regenerujący z hesperydyną na noc z linii stopNaczynka zdobył nagrodę Kosmetyk Wszech Czasów 2024, przyznaną przez serwis Wizaż.pl!

Otrzymanie nagrody KWC to wyjątkowe wyróżnienie. Przyznawana jest już od 14 lat przez społeczność serwisu Wizaż.pl Tytuł Kosmetyku Wszech Czasów otrzymują tylko te produkty, które zdobyły minimum 100 recenzji i średnia ocenę powyżej 4,0 (w skali 5-punktowej). Dlatego to wyróżnienie jest dla nas tak ważne i jest powodem do dumy.

Krem-maska regenerujący z hesperydyną na noc z linii stopNaczynkamarki FLOSLEK Laboratorium zdobył nagrodę w kategorii Pielęgnacja twarzy – kremy do twarzy i pod oczy. W serwisie wizaż.pl opublikowanych zostało 119 recenzji kosmetyku, a jego średnia ocena to 4,6!

Krem-maska regenerujący z hesperydyną na noc

To kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji skóry naczynkowej z tendencją do rozszerzonych i pękających naczynek oraz skłonnej do przesuszenia, łuszczenia i powstawania szorstkości.

Jest to produkt o bardzo bogatej konsystencji i składzie. Zawiera: hesperydynę, niacynamid, suchy ekstrakt z kasztanowca, dermochlorellę oraz oleje: lniany i makadamia, a także oliwę z oliwek. Recenzentki potwierdziły, że już po pierwszym użyciu skóra jest natłuszczona, odżywiona i odpowiednio nawilżona. Zaledwie po kilku dniach stosowania Kremu-maski można zaobserwować, że kosmetyk zmniejsza widoczność rozszerzonych naczynek krwionośnych i wspomaga niwelowanie trwałych zaczerwienień oraz przeciwdziała ich utrwalaniu. Regularnie stosowany zmniejsza zaczerwienienie skóry nawet o 24% oraz powoduje stonowanie jej kolorytu. Krem zdecydowanie redukuje okresowy rumień. Skóra staje się wyraźnie rozjaśniona, ujędrniona, elastyczna i miękka, a zmarszczki są mniej widoczne.

Ten wegański kosmetyk zawiera aż 96% składników pochodzenia naturalnego.

Pojemność: 50 ml

Sugerowana cena: 39,99 zł

Dodatkowe informacje

Źródło: materiał prasowy