Marka Dr Irena Eris zaangażowana w produkcję filmu, który powalczy w Gdyni o Złote Lwy

HOT NEWS! Hollywoodzkie gwiazdy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni!

Ruszyła 47. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. W tym roku w Gdyni, poza plejadą polskich utalentowanych artystek i artystów, zobaczymy też wyjątkowych gości z Hollywood. Swoją obecność potwierdziły właśnie Tamara Lawrance oraz Letitia Wright, znana m.in. z filmów „Avengers: Koniec gry”, „Czarna pantera” czy serialu „Czarne lustro”. Aktorki wcieliły się w role tytułowych bliźniaczek w anglojęzycznym debiucie Agnieszki Smoczyńskiej pt. „The Silent Twins”. W produkcję filmu, który powalczy w Gdyni o Złote Lwy, zaangażowana była marka Dr Irena Eris.

Odbywający się od 1974 roku Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to jedno z najstarszych wydarzeń filmowych w Europie. Każdego roku najciekawsze polskie produkcje rywalizują w nim o Złote i Srebrne Lwy, jak również o szereg nagród indywidualnych, a na czas trwania Festiwalu Gdynia staje się prawdziwą stolicą polskiego kina. W tym roku w Konkursie Głównym 47. edycji FPFF znalazło się aż 20 filmów, a wśród nich aż 6 pełnometrażowych debiutów reżyserskich. O najważniejszą statuetkę powalczy m.in. zaprezentowany na Festiwalu w Cannes „The Silent Twins” w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej, z Letitią Wright i Tamarą Lawrance w rolach głównych. Obie aktorki będziemy mogli zobaczyć w Gdyni już 16 września, podczas uroczystego pokazu filmu na Dużej Scenie Teatru Muzycznego. O ich olśniewający wygląd zadbają wizażystki marki Dr Irena Eris.

Dr Irena Eris była zaangażowana w produkcję „The Silent Twins” m.in. poprzez dostarczenie na plan kosmetyków wykorzystanych do charakteryzacji aktorek i aktorów, jak również zapewniając polskiej ekipie opiekę wizażystek na Festiwalu w Cannes. Podczas 47. edycji FPFF w Gdyni marka również towarzyszyć będzie gwiazdom i twórcom polskiego kina. W Strefach Piękna Dr Irena Eris wizażystki będą pomagać gościom w przygotowaniu profesjonalnego makijażu na codzienne premiery i debaty oraz zadbają o ich piękny wygląd podczas Gali Finałowej.

Marka Dr Irena Eris jest partnerem Festiwalu w Gdyni od 2017 roku, gdzie z uwagą śledzi twórczość polskich artystów i artystek oraz rozwój nowych talentów. W tym roku już po raz kolejny wręczy też nagrodę dla Twórczyni lub Twórcy za najodważniejszą, najwrażliwszą i najpiękniej opowiedzianą filmową historię. W poprzednich latach nagrodę za „Najodważniejsze Spojrzenie" zdobyły już m.in. Aleksandra Terpińska za  „Najpiękniejsze fajerwerki ever", Olga Chajdas za „Ninę" czy Olga Bołądź za film „Alicja i żabka”. – Festiwal w Gdyni to wyjątkowe święto kina, które w jednym miejscu każdego roku gromadzi wybitne nazwiska polskiej branży filmowej. A w tym roku, dzięki nominacji dla dzieła Agnieszki Smoczyńskiej, imprezę uświetnią też wspaniałe artystki z Hollywood. To dla nas zaszczyt, że uczestniczymy w organizacji tego wydarzenia już po raz szósty, a także, że mogliśmy wesprzeć produkcję świetnego filmu polskiej reżyserki, jakim bez wątpienia jest „The Silent Twins” – mówi Joanna Łodygowska, szefowa działu komunikacji firmy Dr Irena Eris. – Jak co roku, ze szczególną uwagą obserwujemy polskie artystki – zarówno te już doświadczone, doceniane na arenie międzynarodowej, które bez kompromisów realizują swoje cele, jak i debiutantki, wyróżniające się świeżością, ambicją i determinacją w spełnianiu swoich marzeń. Jako marka kibicujemy wszystkim kobietom, których twórczość charakteryzuje prawdziwa pasja, ponieważ wierzymy, że właśnie tam znaleźć można prawdziwe piękno – dodaje Joanna Łodygowska.

Produkty marki Dr Irena Eris obecne były również na planie filmu „Iluzja” – reżyserskiego debiutu Marty Minorowicz, który również walczyć będzie w Gdyni o Złote Lwy. Ze względu na filozofię wyznawaną przez odgrywającą w filmie główną rolę Agatę Buzek, wegański skład kosmetyków marki, użytych na planie do charakteryzacji bohaterów, potwierdzony został w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. Wcześniej marka zaangażowana była również w produkcję dokumentu o kobietach w Bośni „Jeden dom”, autorstwa reżyserek Karoliny Anny Kuty i Patrycji Skorupskiej.

 

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

Wydarzenia branżowe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  https://wsiiz.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/