FAMILOVE

Kategoria: Nowości kosmetyczne
1 min. czytania

Ile razy Twoje dziecko podczas kąpieli bawiło się w gotowanie Twoim szamponem? Ile razy Twój partner krzyczał z łazienki na cały dom: „Jest coś do myyycia?!” Teraz już nikomu w domu nie zabraknie kosmetyków myjących przez dłuuugi czas. Polska firma YOPE stworzyła markę Familove – żel pod prysznic/do kąpieli, mydło do rąk i szampon w rodzinnej pojemności 750 ml, która starczy na 185 użyć! Dla każdego z Was.

Butelki są duże, ale zgrabne i eleganckie. Z dozownikiem ułatwiającym używanie oraz charakterystycznymi „odręcznymi” rysunkami, dzięki którym łatwo je odnajdziesz w sieci sklepów Lidl. Nawet jak będziesz miała głowę w pianie, nie pomylą Ci się – piktogramy włosów (na szamponie), wanny z prysznicem (na żelu pod prysznic) i kropli wody (na mydle w płynie) są wyraźnie widoczne. Butelki wykonano z plastiku z recyklingu, a ich zawartość jest w 98 procentach naturalna. Pomimo tego kosmetyki świetnie się pienią – to zasługa pochodzących z roślin spieniaczy, są przyjazne dla skóry, również tej nadreaktywnej i dziecięcej. Każdy produkt zawiera delikatne środki myjące pochodzenia naturalnego oraz pielęgnujące dodatki, też prosto z natury.

Ich koszt to zaledwie 25 zł. Sprawdzą się w każdym domu, w każdej rodzinie. Jedziesz na duże zakupy do Lidla? Wrzuć do wózka duże Familove. Z miłości do rodziny.