Butelki Boston Round hitem w czasie pandemii

Kategoria: Aktualności
3 min. czytania

Butelki o najmniejszej pojemności idealnie nadają się do konfekcjonowania produktów, które konsument może mieć zawsze przy sobie. Obecnie, gdy stosowanie płynów do dezynfekcji rąk jest szczególnie wskazane, butelki Boston Round 50 ml wydają się idealne do noszenia w torebce, plecaku czy saszetce, np. w czasie wakacji, w pracy, czy podczas innych codziennych czynności.

            – Do tych butelek, podobnie jak do pozostałych z tej rodziny, możemy dobrać bogaty wachlarz zamknięć: disc top, flip top, mini trigger, pompkę serum, czy spray – wylicza Tomasz Gabrysiak, Key Account Manager w MPS International. – To sprawia, że butelki Boston Round mogą być wykorzystywane do różnych produktów kosmetycznych, co czyni je uniwersalnymi. Jednak w czasie pandemii liczba oferowanych zamknięć mocno się skurczyła. Mimo to dostarczamy klientom komplet, czyli butelkę i spray. Od połowy sierpnia dostępne będą dwa flip topy: 20/410 oraz 24/410 z nowych form, co niewątpliwie poprawi dostępność zamknięć.

            W ofercie MPS International w rodzinie butelek Boston Round znajduje się aż 15 pojemności i wariantów (standardowe i tzw. short o pojemności od 50 do 1000 ml).

– Dostajemy bardzo dużo zapytań dotyczących tych butelek, zwłaszcza o pojemności 50, 100 i 150 ml. Zwracają się do nas nie tylko polscy producenci wyrobów kosmetycznych, ale także klienci z zagranicy – mówi Wojciech Kłujszo, Key Account Manager w MPS International. – Naszym atutem jest duże, prawie 30-letnie, doświadczenie w zakresie produkcji opakowań z tworzyw sztucznych i elastyczność względem oczekiwań klientów. Służymy też radą, m.in. w kwestii doboru wielkości opakowania, jego koloru i zamknięcia do konkretnego wyrobu. Mamy nowoczesne laboratorium kontroli jakości, dzięki któremu klient ma pewność, że dotrze do niego produkt najwyższej jakości, spełniający jego oczekiwania.

Producenci, którzy przygotowują się na przewidywaną jesienną falę zachorowań i – co za tym idzie – na wzrost sprzedaży produktów do dezynfekcji rąk, powinni już teraz zapewnić sobie dostawy opakowań.

– To właściwie ostatni moment. Nasze plany produkcyjne są bardzo napięte na kilkanaście tygodni wprzód – do tego stopnia, że w tym roku zdecydowaliśmy się skrócić letnią przerwę w fabryce – wyjaśnia Tomasz Gabrysiak.

MPS International, oprócz opakowań plastikowych, jest także producentem profesjonalnych środków czystości, w tym płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni, a także kontraktowym producentem kosmetyków.

 

Specyfikacja techniczna butelki Boston Round 50 ml:

pojemność nominalna          50 ml

pojemność całkowita            59 ml

waga                                       11 g

typ gwintu                             20/410

materiał                                 PET

wysokość butelki                   81,3 mm

wymiar                                   35,6 mm

kształt podstawy                   koło