6 różnych osobowości, talentów i pasji, czyli Squad marki L’Oréal Professionnel Paris

Kategoria: Nowości kosmetyczne
3 min. czytania

Fot: Monika Brodka / Aleksander Kępka

Monika Brodka, Roksana Kwiatkowska, Kasia Mikołowicz, Hania Puchalska, Aleksander Kępka i Marcysia Ryskala to niezwykle różne, ale bardzo wyjątkowe postacie ze świata artystycznego i ze sceny influencerskiej, które teraz połączyły się w ramach Squadu marki L’Oréal Professionnel Paris. Ich oryginalność, odwaga i chęć eksperymentowania z wizerunkiem połączyły ich w ramach tak samo innowacyjnego brandu, który od teraz pragnie towarzyszyć im w drodze do dalszego wyrażania siebie.

L’Oréal Professionnel Paris, czołowa marka profesjonalnych kosmetyków do włosów i zaufany partner stylistów, który od 1909 roku angażuje się w umożliwianie indywidualnym osobom i profesjonalistom wyrażania swojego stylu w rewolucyjny sposób, z dumą ogłasza powstanie L’Oréal Pro Squad. To pierwszy taki projekt zarówno w przypadku L’Oréal Professionnel Paris, jak i w przypadku całej kategorii marek profesjonalnych, który zrzesza sześć wyjątkowych osobowości, połączonych dzięki pasji do piękna i chęci eksperymentowania. L’Oréal Professionnel Paris postawił właśnie na te postacie, chcąc dotrzeć do szerokiego spektrum odbiorców i zainspirować ich do kreowania własnego stylu z dumą i pewnością, także jeżeli chodzi o włosy. 

Połączenie Sił z Master Artystami

Każdy członek Squadu tworzy duet, tak zwane Power Duo, z Master Artystą, czyli stylistą fryzur i szkoleniowcem na co dzień współpracującym z marką. Dobrany do każdej osoby profesjonalista to osoba, która na co dzień doradza i opiekuje się włosami danego członka Squadu i która ma pozwolić na najbardziej spektakularne, zgodne z wizją twórcy eksperymentowanie z wizerunkiem, które jednocześnie pozostanie bezpieczne i nie uszkodzi włosów.

Kim są członkowie Squadu i dobrani do nich Master Artyści?

Monika Brodka

Monika Brodka, utalentowana polska wokalistka, zdobyła popularność po wygranej w trzeciej edycji „Idola”. Od lat zachwyca nie tylko muzyką, ale i oryginalnymi stylizacjami. Monika, znana ze swoich modowych eksperymentów, tworzy Power Duo z master artystką Marleną Błasik. Razem wprowadzają nowe standardy w stylizacji włosów.

Roksana Kwiatkowska

Roksana Kwiatkowska to influencerka od lat związana ze światem mody oraz budowaniem wizerunku gwiazd. Jej ulubionym produktem z portfolio L’Oréal Professionnel Paris jest Olejek Metal Detox, który, jak mówi, zapewnia blask, termoochronę i odżywienie jej włosów. Roksana tworzy Power Duo z Jadwigą Bugaj, która w pracy przy stylizacjach włosów stawia na najwyższą jakość i kreatywność.

Kasia Mikołowicz

Znana w sieci jako @dscll, Kasia Mikołowicz to fotografka i twórczyni internetowa. Jej rozjaśniane włosy zyskują blask i miękkość dzięki Serum Absolut Repair Molecular. Kasia tworzy Power Duo z Edytą Szymańską, z którą będzie mogła jeszcze bardziej kreatywnie podejść do swojej pracy.

Hania Puchalska

To pełna energii twórczyni, która uwielbia intensywne kolory i odważne stylizacje. Na swoich kanałach w social mediach często porusza ważne społeczenie tematy, poszerzając świadomość swoich obserwatorów. Olejek Metal Detox to jej must-have, który chroni włosy przed puszeniem i nadaje im blasku. Hania tworzy Power Duo z Tomaszem Stuglikiem – autorem wielu bardzo efektownych metamorfoz.

Aleksander Kępka

Znany z zamiłowania do makijażu i odważnych stylizacji, nie boi się wyzwań. Jego ulubionym produktem wśród kosmetyków od L’Oréal Professionnel Paris również jest Olejek Metal Detox. Olek zwraca uwagę przede wszystkim na fakt, że produkt ten redukuje łamliwość włosów i dodaje im blasku. Olek tworzy Power Duo z Agnieszką Kawa – przy takim połączeniu odbiorcy mogą spodziewać się jeszcze bardziej spektakularnych efektów eksperymentowania z wizerunkiem.

Marcysia Ryskala

Marcysia Ryskala to artystka muzyczna i twórczyni internetowa, która wyróżnia się odważnym wizerunkiem. Jej współpraca z L’Oréal Professionnel Paris zaczęła się od metamorfozy z mikro grzywką, w której czuje się doskonale. Od tamtego czasu w pielęgnacji włosów Marcysia polega na Olejku Metal Detox, który odżywia jej włosy i chroni je podczas licznych eksperymentów. Tworzy Power Duo z Jackiem Rybackim, co daje jej jeszcze więcej możliwości do kreatywnych zmian.

Pierwszym etapem działań Squadu była profesjonalna sesja zdjęciowa, której efekty już teraz można oglądać na profilach społecznościowych twórców. Fotografie prezentują kreatywność i różnorodność osób tworzących Squad L’Oréal Professionnel Paris. A wszystko to w estetyce Metaverse i z podkreśleniem zaangażowania marki w innowację, profesjonalizm i różnorodność.

Dodatkowe informacje

Źródło: informacja prasowa